Doğan: 'Hedef Olmayınca Motivasyon da Olmuyor'

Doğan: 'Hedef Olmayınca Motivasyon da Olmuyor'

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Ligde Hedefleri Kalmadığı İçin Futbolcularının Motivasyonu Sağlamakta Zorluk Çektiklerini Söyledi.

Doğan: 'Hedef Olmayınca Motivasyon da Olmuyor'

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, ligde hedefleri kalmadığı için futbolcularının motivasyonu sağlamakta zorluk çektiklerini söyledi.

Ziya Doğan, Ankaraspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, ikinci yarıya çok iyi başladıklarını ve ligi de galibiyetle bitirmek istediklerini belirterek, ''Ancak bu olmadı. Maçın hemen başında 2 gol yedik. Altımızdaki ve üstümüzdeki takımlarla eşit puana sahip olduğumuz için kazanmamız ya da kaybetmemiz önemli değildi. Bunun için de yeterli motivasyonu sağlayamadık. Bu maçta, ligde fazla forma şansı bulamayan oyuncularımı sahaya sürdüm. Bazıları bunu iyi değerlendirdi, bazıları ise değerlendiremedi. Bunu da gözönüne alarak gelecek sene bütün kamuoyunun beklediği Trabzonspor'u meydana getireceğiz'' diye konuştu.

Ankaraspor Teknik Diretörü Aykut Kocaman ise ikinci yarının en çok puan toplayan takımına karşı iyi bir mücadele sergilediklerini vurguladı.

Kocaman, ''İkinci yarının en çok puan toplayan takımına karşı iyi oynadık. Son haftalardaki iyi oyunumuza bir halka daha ekledik. Bunları son derece genç ve yetenekli bir takımla yaptık. Özellikle son haftalardaki doğru ve iyi oyunumuzu gelecek sezona da taşımak istiyoruz'' dedi.

Kaynak: AA