Doğan: "Cezamızı Aldık"

Doğan: "Cezamızı Aldık"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Futbol Adına Maçta Çok Kötü Şeyler Yaptıklarını ve Bunun Cezasını Aldıklarını Söyledi.

Doğan:

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, futbol adına maçta çok kötü şeyler yaptıklarını ve bunun cezasını aldıklarını söyledi.

Ziya Doğan, 1-0 yenildikleri Çaykur Rizespor maçının ardından yaptığı değerlendirmede, kimi zaman futbolda beklenmedik sonuçlarla karşılaşılabileceğini belirterek, ''Ancak kötü oyun beni gerçekten çok üzdü. Buraya takılıp kalmayacağız. Tabii ki çok eksiğimiz var. Dengeli oyun olmadı. Çaykur Rizespor, fiziksel ve takım oyunu olarak bizden iyiydi, hakeden taraftı ve kazandı'' dedi.

Ersen Martin'in oyundan çıkmasından sonra tamamıyla mahkum bir oyun oynadıklarını ifade eden Doğan, şöyle konuştu:

''İleriye çıkamadık. Pas yapamadık. Futbol adına kötü şeyler yaptık ve bunun cezasını aldık. Tabii ki buraya takılıp kalmayacağız. Hayat devam ediyor, üzgünüz ama önümüzdeki maçı düşünmekten başka çaremiz yok. Benim de çok düşünmem lazım. Bu sonucun sebeplerini biliyorum. Bazı eksiklikleri gidermek için çok çalışmamız lazım. Bugün rakip bizden her haliyle çok üstündü. Fiziksel üstünlüğü ön plandaydı. Komik bir gol yedik. Altan, 4-5 kişiyi geçip gol attı. Sonuç olarak üzgünüz.''

Maçtan sonra taraftarlarla tartışan Hüseyin'in kendisi için önemli bir oyuncu olduğunu ifade eden Doğan, ''Daha önce görevde bulunduğum dönemde de Hüseyin tepki gördü, ancak daha sonra alkışlandı. Hüseyin, profesyonel bir oyuncu ve tecrübesiyle bunu aşacak. Hüseyin'i kazanmamız lazım'' diye konuştu.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Saffet Susiç ise, Trabzonspor karşısında mükemmel bir oyun ortaya koyduklarını söyledi.

Çaykur Rizespor, lig tarihinde, Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki ilk galibiyetini de aldı.

Karşılaşmanın ilk yarısında burnuna darbe alan Ersen Martin, ikinci yarıda forma giyemedi.

Kaynak: AA