Doğal Hali Seviyor!

Doğal Hali Seviyor!

Christina Aguilera ve Eşi Jordan Bratman'ın Geceleri Havuzlarında Çıplak Yüzmeleri Komşularını Çıldırttı.

Doğal Hali Seviyor!

CHRİSTİNA AGUİLERA VE EŞİ JORDAN BRATMAN'IN GECELERİ HAVUZLARINDA ÇIPLAK YÜZMELERİ KOMŞULARINI ÇILDIRTTI.

Ocak 12'de Max Liron isimli yeni bir bebekleri olan çiftin 11.5 milyon dolarlık Los Angeles Beverly Hills'deki villalarının havuzunda gülüp eğlenerek 'seksi sesler' çıkardıkları idda ediliyor.

Öfkeli bir komşu Star Magazine'e; 'Sadece etrafa su sıçratmıyorlar, gülüyorlar, çığlık atıyorlar, küfrediyorlar ve seksi sesler çıkartıyorlar. Onlar mutlu olduğu için biz de mutluyuz ama biraz daha sessiz olmalarını diliyoruz. Buralarda pek çok yaşlı insan oturuyor ve yemek saatinden sonra sesten hoşlanmıyorlar' açıklamalarında bulundu.

Buna rağmen malikanenin eski misafirleri Black Sabbath grubundan Ozzy Osbourne ve ailesine oranla Christina ve Jordan'ın daha sakin hayat sürdükleri belirtiliyor.

Dirty parçasının şarkıcısı 27 yaşındaki Christina ve 30 yaşındaki kocası Jordan 2 senelik evliliklerini nasıl renklendirdikleri hakkında daha önce şöyle konuşmuşlardı: 'Bizlerin en sıcak çift olduğunu iddia ediyoruz. Çıplak Pazar adını koyduğumuz bir gün bile var. Pazarları evde her şeyi yapıyoruz, çok samimimiyiz ve yan gel yatıyoruz. Herhangi bir yere gitmemiz gerekmiyor, sadece birbirimiz ile oturuyoruz. Her şeyi çırılçıplak yapıyoruz. Hatta çıplak yemek bile pişiriyoruz'

Kaynak: Gecce