Doğa Rutkay Pop Şarkıcısı Oldu
Haberler » Magazin » Doğa Rutkay Pop Şarkıcısı Oldu - Magazin

Doğa Rutkay Pop Şarkıcısı Oldu

Çakallarla Dans 2 "Hastayız Dede" sinema filminde Doğa Rutkay 'twitter ünlüsü&pop şarkıcısı' oldu!

Doğa Rutkay Pop Şarkıcısı Oldu

ÇAKALLARLA DANS EDECEK..

Yapımcılığını Sugarworkz'ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini 'in üstlendiği, 9 Kasımda vizyona girmesi düşünülen filmin başrollerini , , Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın paylaşırken, Doğa Rutkay da sürpriz karaktere hayat verecek.

Bir çok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2 "Hastasıyız Dede" sinema filminde, twitter ünlüsü popçu Leyla Şekerci karakterine Doğa Rutkay can veriyor. Kahkahanın eksik olmadığı filmin çekimleri İstanbul'da tüm hızıyla devam ediyor…

Başarılı ve güzel oyuncu Doğa Rutkay "Benim için, Çakallarla Dans çok severek ve eğlenerek izlediğim bir film oldu. Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede 'de yer almak süper mutluluk veriyor. Hem çok sevdiğim oyuncu dostlarım, hem de sinemasından keyif aldığım yönetmen Murat Şeker olduğundan benim için mutlu bir macera" dedi.

Yapımcı ve yönetmen Murat Şeker "Doğa çok çalışmak istediğim bir oyuncuydu. Bu projede bir araya geldiğimiz için çok mutluyum. Komediyi doğal bir şekilde oynayabilen, tiyatro deneyimiyle doğaçlama yapabilen biri, bende filmlerimde doğaçlamalar yaparak çalışmayı sevdiğimden kendisi proje için biçilmiş kaftan! Doğa Çakallarla Dans 2'ye büyük biri enerji katacak" dedi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler