Doğa'nın Bu Pozu Kızdırdı
Haberler » Magazin » Doğa'nın Bu Pozu Kızdırdı - Magazin

Doğa'nın Bu Pozu Kızdırdı

Çeşme'de tatil yapan Doğa Rutkay, bölgenin maskotu olan ördeklerle poz verince, Twitter'da eleştiri yağmuruna tutuldu.

Doğa'nın Bu Pozu Kızdırdı

Neşeli tavırları ve eğlenceli kişiliği ile tanınan , üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla takipçilerinden tepki topladı.

'de tatil yapan oyuncu Doğa Rutkay, bölgenin maskotu olan ördeklerle poz verince, Twitter'da eleştiri yağmuruna tutuldu. Takipçileri; bu fotoğrafların altına "Çok mutluyum" diye yazan Rutkay'a, "Sen mutlusun ama bakalım o ördeği tuttuğun için, onu rahatsız ettiğin için o mutlu mu?" diyerek tepki gösterdi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA FENA DAĞITMIŞLARDI

Oyuncu ve sunucu Doğa Rutkay, yakın arkadaşlarında önceki gece Kemerburgaz'daki evinin havuzunda bir davet vermişti. Yaklaşık 10 yakın arkadaşının katıldığı davette bir grup arkadaşı ve , üstündeki kıyafetlerle havuza atladı. Demet Evgar, şişme bebek görünümlü bir deniz yatağıyla poz verdi.

Doğa Rutkay da bu fotoğrafları instagram adlı fotoğraf paylaşım sitesinden takipçileriyle paylaştı. Bir erkek arkadaşıyla birlikte çekilmiş fotoğrafının altına da "İşte benim Zeus'um" yorumu yaptı. Doğa Rutkay, Kemerburgaz'daki evinin havuzlu ve bahçeli olması nedeniyle arkadaşlarının iş çıkışında sık sık uğradığı bir yer olduğunu öyle özel bir parti vermediğini, Demet Evgar'ın da şişme bebekle değil deniz yatağıyla havuza girdiğini söyledi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Manşet

Haberler