Doğa Derneği Haberleri

Doğa Derneği haber, Doğa Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğa Derneği - 26.02.2016
Longozlar'da Kuş Sayımı Çalışması Yapıldı
Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesindeki Longoz Ormanı'nda "Kış ortası kuş sayımı" çalışması yapıldı. İstanbul Üniversitesi, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Derneği üyelerince, Türkiye ve Avrupa'nın en büyük Longoz Ormanı'nda çalışma yürüttü.
Doğa Derneği - 11.02.2016
Mersin'de Çed Toplantısında Gerginlik
Akdere Mahallesi'nde bir kahvehanede düzenlenecek toplantı öncesi bir araya gelen Mersin Çevre ve Doğa Derneği üyeleri pankart açarak durumu protesto etti.
Doğa Derneği - 05.02.2016
Eksi 40 Derece Soğukta Akan Nehrin Kenarında Göç Etmeyen Leylekler
Kuzey Doğa Derneği Bilim Koordinatörü Emrah Çoban, kuşların hayatta kalmalarını zorlaştıracak şartlardan uzaklaşmak için ya göç ettiklerini, yada bir yerden başka bir yere taşındıklarını belirtti.
Doğa Derneği - 03.02.2016
Doğada Yalnız Bulunan Yavru Hayvanlar Alınmamalı"
Kuzey Doğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Çağan Şekercioğlu, doğal ortamlarında yalnız bulunan yavru hayvanların, yardım etme düşüncesiyle insanlar tarafından koruma altına alınmaya çalışılmasının yanlış bir davranış olduğunu belirterek, "Ciddi bir yaralanma olmadığı müddetçe yavru kesinlikle olduğu yerden alınmamalı, ciddi bir durum gözlenmişse de telefonla devlet yetkililerine haber verilmeli, görüldüğü yerle ilgili bilgilendirilmelidir" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğa Derneği Haberleri | Doğa Derneği Haber - Haberler - Sayfa 10 - Doğa Derneği haberleri, son dakika doğa derneği haber ve gelişmeleri burada. Kuzey Doğa Derneği Başkanı: Kuş Türleri Tehlike Altında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 18:16:25. #1.14#

title