Dizilerin Yarışı Yaz Ayında Da Devam Etti

Dizilerin Yarışı Yaz Ayında Da Devam Etti

Dizilerin Yarışı Yaz Ayında Da Devam Etti
Star - Haberler | Magazin

Yaz döneminde ekranda yerli diziler arasında yaşanan kıyasıya rekabet Ağustos ayında da tüm hızıyla devam etti.

Medya takip ajansı Interpress’in, yerli dizileri mercek altına aldığı araştırmaya göre, yaz aylarında ekranda yayınlanmaya başlayan yeni yerli diziler içinde, geçtiğimiz ay yazılı basında en çok haberin ‘Doksanlar’ hakkında yayınlandığı ortaya çıktı.

İki binden fazla ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan Interpress’in araştırmasında, geçtiğimiz ay yaz dönemi yayınlanmaya başlayan yeni yerli diziler arasında ilk sırada 226 haberle ‘Doksanlar’ yer alırken, başrollerini Gökhan Atalay, Hande Doğandemir ve Emre Kınay’ın başrolde oynadığı ‘Güneşi Beklerken’ 146 haberle ikinci olduğu saptandı.

‘Aldırma Gönül’ ise 125 haberle üçüncü sırayı aldı. Çıkan haber adetlerine göre oluşan listede ilk on içinde yer alan diğer yeni yerli diziler ise şu şekilde sıralandı; ‘Bebek İşi’, ‘Güzel ve Çirkin’, ‘Benim Hala Umudum Var’, ‘Yüksek Giriş’, ‘Sana Bir Sır Vereceğim’, ‘Babam Sınıfta Kaldı’ ve ‘Herşey Yolunda Merkez’.

Kaynak: Star

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title