Dizi Sezonu Başlayana Kadar Dönercide İşe Girmiş.

Dizi Sezonu Başlayana Kadar Dönercide İşe Girmiş.

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Dizi sezonu başlayana kadar dönercide işe girmiş.

Dizi sezonu başlayana kadar dönercide işe girmiş...Ünlü oyuncu Oğuzhan Tükenmez Adana'da toprağa verildi

En acı soru: "Motor kazasında yüzde 1 kurtuluş vardır biz o şansa sahip olduk mu"?

ADANA - Kiralık Aşk isimli dizinin oyuncularından 21 yaşındaki Oğuzhan Tükenmez'in İstanbul'da motosiklet kazası sonucu hayatını kaybetmesi sanat camiasını ve meslektaşlarını hüzne boğmuştu. İstanbul'da yapılan otopsinin ardından Adana'ya gönderilen genç oyuncunun cenazesi Pazartesi günü öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Buruk Mezarlığında defnedildi.

Oğuz Tükenmez için bugün ailesinin yaşadığı evin önünde yemek verildi. Dualarla anılan genç ve başarılı oyuncu için İHA mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Baba İsmail Hakkı Tükenmez "Acımız büyük 21 yaşındaki fidanımı toprağa verdim. Ben uluslararası çalışan bir tır şoförüyüm. Cumartesi günü 11 gibi bana mesaj attı. Baba biraz bana para lazım diye. Beni yurt dışında sanıyordu. Aradım dedim oğlum hayırdır niye para lazım? 'Neredesin baba sen' dedi. Dedim oğlum İstanbul'dayım geliyorum yanına. Tamam o zaman baba yollama eve gelince alırım dedi. Gittim, İstanbul'da bir yere dorse bıraktım. Arıyorum arıyorum açmıyor. Kaza 23: 15'de olmuş. Telefonu kapanmış arıyorum arıyorum ulaşamıyorum. Bir kere daha aradım ulaştım. Telefon çaldı ama bir bayan çıktı. Asla telefonuna kimse bakamazdı. Bir bayan çıktı bende sandım sanırım arkadaşlarının yanında kendisi de lavaboya gitti o yüzden bu bayan baktı" dedi.

"Motor kazasında yüzde 1 kurtuluş vardır biz o şansa sahip olduk mu"

Bayanın telefona çıktığı andan itibaren bir şeylerin olduğunu hisseden baba Tükenmez,"O anda karşıdaki bayan sen kimsin ağabey diye sordu bana. Bende babasıyım dedim. Hayırdır dedim Oğuzun telefonuna kimse bakamazdı. Karşıdaki bayan Abi dedi özür dilerim dedi. Bende niye dedim. Ağabey Oğuz motor kazası yaptı. Motor kazasında yüzde 1 kurtuluş vardır biz o şansa sahip olduk mu dedim. Hayır dedi Oğuz'u kaybettik. Hemen hastaneye koştum doğruymuş Oğuz'u kaybetmişiz" dedi.

İstanbul'da yapılan otopsinin ardından cenazenin Adana'ya getirilme aşamasında devletin her şeyi karşıladığını belirten Tükenmez, "Allah devletimize zeval vermesin. Her şeyi karşıladılar. İstanbul'dan ambulansı verdiler buraya getirdik burada da her şeyi devletimiz karşıladı. Daha kim laf ediyorsa bu devlete söyleyecek bir söz yok yani" diye konuştu

"Motor kullanmayı sevmezdi"

Motor kullanmayı sevmediğini belirten baba Tükenmez, "Arkadaşları motor ile gelirdi kendisi sürmezdi. Motor hastalığı yoktu" dedi

Çalıştığı yer ile kaza yaptığı yer arasında 10 metre var

Herkesin olay ile ilgili çeşitli sözler söylediğini belirten baba Tükenmez, "Birisi diyor ki siyah araba çarpıp kaçmış. Yani bunlar hep araştırılıyor sayın savcımız tarafından. Kameralar inceleniyor. Varsa böyle bir durum ortaya çıkacaktır zaten. Ben 21 yaşındaki fidanımı toprağa verdiysem eğer devlet de bunu ortaya çıkartıp cezasını verecektir" diye konuştu.

Daha önce hiçbir zaman ekstra iş yapmadığını belirten baba Tükenmez, "Ajansları var, dizileri var, çekimleri var, görüştüğü yerler var. Sırf boş durmamak adına diziler başlayana kadar dönercide işe girmiş" Diye konuştu.

İstanbul'dan Adana'ya cenaze için gelen Oyuncu Alp Aydın ise "Acımız var. çok sevilen birisiydi. Yurt dışından Portekiz den bile takipçileri olan birisiydi. Çok değerliydi. Çok potansiyeli olan bir insandı. Bizim anılarımızda, kalbimizde her zaman yaşamaya devam edecek. Çok iyi birisiydi. Sanki bütün iyilikler onun sıfatı gibiydi. Daha da söyleyecek bir şey bulamıyorum hissediyorum onu" dedi.

Dizi Sezonu Başlayana Kadar Dönercide İşe Girmiş.
Dizi Sezonu Başlayana Kadar Dönercide İşe Girmiş.
Dizi Sezonu Başlayana Kadar Dönercide İşe Girmiş.
Dizi Sezonu Başlayana Kadar Dönercide İşe Girmiş.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title