Diyarbakırlı Mişer Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Turu Geçti

Diyarbakırlı Mişer Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Turu Geçti

Diyarbakırlı rapçı Serhat Çapan, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında göstermiş olduğu yüksek performans ile jüriden 3 evet oyu alarak turu geçti.

Diyarbakırlı Mişer Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Turu Geçti

Acun Ilacalı'nın hazırladığı ve jürisinde yer aldığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasına katılan Mişer lakaplı Diyarbakırlı rapçı Serhat Çapan, gösterdiği performans ile ilk turu 3 evet ile geçti. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Esen Yenerlerin karşısına çıkan Diyarbakırlı Serhat Çapan, gösterdiği performans ile önce salondakilerden alkış alırken, jüri üyesi Ilıcalı, Avşar ve Yenenler'den de tam puan alarak ilk turu üç evet ile geçti.

GEYRİ STYLE İLE TIKLANMA REKORU KIRMIŞTI

Diyarbakır'da yaptığı parçalar ile özellikle sosyal paylaşım sitelerinde takip edilen ve kendine özgü videoları ile adından söz ettiren Serhat Çapan, yeteneğini bir kez daha kanıtlarken, ikinci tur için 'Türk ve Kürt kardeşliği, barış sevgi sözlerini içeren rap parçasıyla katılacak. Mişer ve grubunun daha önce dünyaca ünlü Güney Koreli PSY'nin olay yaratan şarkısı Gangnam Style'ın Diyarbakır versiyonunu da yapmıştı. 'Geyri Style' isimli parça sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kırmıştı.