Diyarbakır - Mahallede Silahlı Kavga: 1'İ Polis 2 Yaralı

Diyarbakır - Mahallede Silahlı Kavga: 1'İ Polis 2 Yaralı

Diyarbakır Merkez Sur İlçesi Alipaşa Mahallesi'nde Tabancaların Kullanıldığı Silahlı Kavgada 1'i Polis 2 Kişi Yaralandı.

18.11.2010 15:51 | Son Güncelleme: 18.11.2010 15:51
Diyarbakır - Mahallede Silahlı Kavga: 1'İ Polis 2 Yaralı

DİYARBAKIR merkez Sur İlçesi Alipaşa Mahallesi'nde tabancaların kullanıldığı silahlı kavgada 1'i polis 2 kişi yaralandı.

Alipaşa Mahallesi Lalebey Sokak'da bugün öğle saatlerinde kadınlı erkekli iki grup arasında tabancaların da kullanıldığı kavga çıktı. İhbar üzerine olay yerine gelen motorize Yunus ekipleri, tarafları ayırmaya çalıştı. Kadınlı erkekli mahalle kavgasında grup üyelerinin tabancaları çekip çatışması üzerine, Yunus polis ekipleri de çatışmaya müdahale etti. İki grup üyeleri ve polis ekipleri arasında çıkan silahlı çatışmada, Erdinç Karagoz adlı polis memuru ile adı öğrenilemeyen bir kişi ağır yaralandı.

Polis memurunun yaralandığı haberinin duyulması üzerine çatışma alanına özel harekat timleri sevkildi. Alipaşa Mahallesi ve çatışmanın çıktığı Lalebey Sokak, abluka altına alındı. Olayda kullanılan çeşitli çap ve markalarda çok sayıda tabanca ele geçirilirken, çok sayıda kişi de gözaltına alındı.

Olay yeri inceleme ekipleri çatışma alanında çalışmalarını sürdürürken, polis memuru Erdinç Karagöz ile diğer yaralanının hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Kaynak: DHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title