Diyarbakır'da Patlama: Ölenlerden 1'i Bebek

Diyarbakır'da Patlama: Ölenlerden 1'i Bebek

Diyarbakır Valiliği Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamada, Saat 21.00 Sıralarında Meydana Gelen Patlamada 7 Vatandaşın Öldüğü, 17'sinin Yaralandığı Belirtildi.Açıklamada, Yaralarından 2'sinin Durumunu...

Diyarbakır'da Patlama: Ölenlerden 1'i Bebek

Diyarbakır Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, saat 21.00 sıralarında meydana gelen patlamada 7 vatandaşın öldüğü, 17`sinin yaralandığı belirtildi.
Açıklamada, yaralarından 2`sinin durumunun ciddi olduğu belirtilerek, yaralıların tedavisinin sürdüğü bildirildi. Açiklamada, ölenlerin arasında bir yaşında bir çocuğun bulunduğu da öğrenildi.
Diyarbakır Valiliği tarafından patlamada 7 kişinin öldüğü, yaralı sayısının ise 17 olduğu bildirildi. Vali Yardımcısı Ahmet Aydın tarafından yapılan açıklamada, Koşuyolu Parkı yakınında saat 21.00 sıralarında meydana gelen bombalı patlamada sonucu 7 vatandaşın öldüğü, 17 kişinin de yaralandığı bildirildi. Açıklamada, yaralarından 2`sinin durumunun ciddi olduğu, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.Vali Yardımcı Ahmet Aydın, patlamada ölenler arasında çocukların da bulunduğu bildirdi. Bu konuda kesin rakam vermeyen Aydın, ölenler arasında sadece 1 yaşında bir çocuğun bulunduğunu açıkladı.

Kaynak: DHA