Diyarbakır'da Azer Bülbül Konseri

Diyarbakır'da Azer Bülbül Konseri

Uzun Bir Aradan Sonra Diyarbakır'da Sahne Alan Ünlü Türkücü Azer Bülbül'ün Konserinde Yine Bildik Olaylar Yaşandı. Yaşanan Kavga ve İzdiham Nedeniyle İki Kez Sahneye Çıkmak Zorunda Kalan Bülbül Sevenleriyle Unutulmaz Dakikalar Geçirdi.

Diyarbakır'da Azer Bülbül Konseri

Uzun bir aradan sonra Diyarbakır'da sahne alan ünlü türkücü Azer Bülbül'ün konserinde yine bildik olaylar yaşandı. Yaşanan kavga ve izdiham nedeniyle iki kez sahneye çıkmak zorunda kalan Bülbül sevenleriyle unutulmaz dakikalar geçirdi.

'Diyarbakırspor Yeni Taraftar Oluşumu'nun davetlisi olarak Diyarbakır'a gelen ünlü sanatçı Azer Bülbül ve Şerif Kayıran Kaplan Düğün Salonu'nda konser verdi. Konsere Diyarbakır Vali Yardımcısı Hasan Tanrıseven ve çok sayıda kişi katıldı. Sahneye ilk çıkan Şerif Kayıran, konsere gelenleri türküleriyle coşturdu. Daha sonra sahneye çıkan Azer Bülbül yaşanan yoğun izdiham nedeniyle sahneden inmek zorunda kaldı. İkinci kez sahneye çıkan Azer Bülbül şarkılarını söylerken bu defa korumalar ile seyirciler arasında kavga çıktı. Azer Bülbül'e ulaşmak isteyen fanatikleri ile korumalar arasında tekme tokat kavga yaşandı. Bülbül, gerginlik ve izdiham nedeniyle sık sık şarkılarını yarıda kesmek zorunda kaldı. Diyarbakır'da uzun bir aradan sonra konser verdiği için mutlu olduğunu belirten Azer Bülbül, konseri izlemek için gelen ve bileti olmayan sevenlerini ise kendi cebinden bilet parası verip içeri alacağını söyledi. Bu arada Azer Bülbül ile fotoğraf çektirmek isteyenler ise kısa süreli gerginliğe neden oldu.

(ME-AŞ-CMH-Y)