Diyarbakır'da Av Silahları Satan 2 İşyeri Yağmalandı - Haberler
Haberi Paylaş

Diyarbakır'da Av Silahları Satan 2 İşyeri Yağmalandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Diyarbakır'da Av Silahları Satan 2 İşyeri Yağmalandı

Diyarbakır'ın Bağlar ve Yenişehir ilçelerinde bulunan av malzemeleri satan iki iş yeri göstericiler tarafından yağmalandı. Yağmalama sonucunda 100'e yakın av tüfeği kaçırıldı.

Diyarbakır'ın Bağlar ve Yenişehir ilçelerinde bulunan av malzemeleri satan iki işyeri göstericiler tarafından yağmalanırken, saldırganların 100'e yakın av tüfeğini alıp kaçtıkları belirtildi.

100'E YAKIN TÜFEK VE MÜHİMMATI ALIP KAÇTILAR

Diyarbakır'ın merkez Bağlar İlçesi Kuruçeşme semti ile Yenişehir İlçesi Şehitlik semtinde bulunan av malzemeleri satan 2 işyeri akşam saatlerinde göstericiler tarafından yağmalandı. Saldırganlar işyerlerinden 100'e yakın tüfek ile bu tüfeklere ait mühimmatları da alarak kaçtı. İşyerlerinde yapılan tespitte bazı vatandaşların da satılmak üzere bıraktıkları tabancalarında alındığı belirlendi. Polis, yağmacı grubu yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
güzel:Daha iyi polis elinde silah göreni direk indirsin aşağı
gökhan:yada onlar gördüğü polisi indirsin daha güzel olmazmı
REF:olacağı buydu arkadaş anlamıyorum fakirt halkız hepimiz eziliyoruz kürdü türkümü var ama ülke bölnsün topraklar tyeniden paylaşılsın bu ülkenin kaymagını yiyen milyar milyon dolarlık şirketlerin sahipleri asgari ücreti bile hala cok görüyordu kürtler bu ülkeyi bölsün uyeniden topral paylaşımı yapsınlar adaletli bir ülke kursunlar kendilerine türkler ülke olmayı haketmiyor akp nin peşine gitmeye devam etsinler türkler.
500