Diyarbakır: AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı'nın Seçim Çalışmaları

Diyarbakır: AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı'nın Seçim Çalışmaları

AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı Tarafından Silvan İlçesi'nde Verilen Eğitim Semineriyle Seçim Çalışmalarına Start Verdi.

Diyarbakır: AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı'nın Seçim Çalışmaları

AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı tarafından Silvan İlçesi'nde verilen eğitim semineriyle seçim çalışmalarına start verdi.

AK Parti İlçe binasında İl Başkan Yardımcısı Şeyhmus Ceylan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, il başkan yardımcıları Adnan Nabikoğlu, Abdulrahim Hatapoğlu, Şaban Apaydın, Vahit Güvensen ve Şengül Kasım, Silvan İlçe Başkanı Nedim Kılıçaslan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, köy ve mahalle temsilcileri ile sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı. Açılış konuşmasının ardından salonda bulunan AK Partililer'e yaklaşık 6 saat boyunca sinevizyon gösterisi eşliğinde partinin siyasi kimliği, sosyal ve ekonomik politikaları hakkında birim başkanları tarafından bilgiler aktarıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Şeyhmus Ceylan, "Bu tür çalışmalarda partili, parti yöneticileri, parti çalışanları, kadın ve gençlik kollarının yanı sıra vatandaşlara yönelik bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz. İl ve ilçelerin dışında, belde ve köylerden de talep geldiği takdirde köy ve beldelerde yaşayan vatandaşlarımıza da bu tür eğitimler ve bilgiler vermek istiyoruz. Bu seminerlerimiz Diyarbakır'a bağlı 13 ilçemizde devam edecektir. Bugün Silvan'da hem partililere hem de vatandaşlarımıza bu eğitim seminerini düzenledik" dedi.

Konuşmaların ardından ilçe kongresinde göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı AK Parti İlçe Başkanı Nedim Kılıçaslan'a başarı belgesi, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Abdulrahim Hatap tarafından verildi. Daha sonra ilçe binasında davetlilere ve partililere yemek verildi.