Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu Gümüşahne'de

Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu Gümüşahne'de

Gümüşhane'de Yarın Gerçekleşecek Olan Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı İçin Kente Gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu ile Akşam Yemeğinde Biraraya Geldi.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu Gümüşahne'de

Gümüşhane'de yarın gerçekleşecek olan bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı için kente gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu ile akşam yemeğinde biraraya geldi.

Tarihi Özdenoğlu konağında biraraya gelen Bardakoğlu ve Salihoğlu'na, Gümüşhane Müftüsü Mehmet Cüneyt Kavşut ve Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Daire Başkanı Rüştü İnan eşlik ettiler.

Bu geceyi Gümüşhan'de geçirecek olan Bardakoğlu, yarın Vali Salihoğlu'nu makamında ziyaret ettikten sonra bilgilendirme ve değerlendirme toplantısına katılacak. Toplantının ardından Belediye Başkanı Mustafa Canlıyı ziyaret edecek olan Bardakoğlu, Gümüşahne'nin Torul ilçesinde bulunan Karaca Mağarası, Süleymaniye Mahallesi ve Ahmet Ziyaüddin Külliyesini gezdikten sonra akşam saatlerinde Trabzon'a hareket edecek.

Kaynak: CHA