Diyaliz Hastaları Moral Gününde Doyasıya Eğlendi

Diyaliz Hastaları Moral Gününde Doyasıya Eğlendi

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Diyaliz Merkezi, Tedavi Ettiği Hastalarına Moral Gecesi Düzenledi.

Diyaliz Hastaları Moral Gününde Doyasıya Eğlendi

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Diyaliz Merkezi, tedavi ettiği hastalarına moral gecesi düzenledi.

Hastalar ve yakınları ile diyaliz merkezi personelinin birarada olduğu eğlencede kısa bir konuşma yapan Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Osman Açar, "İhtisas Hastanesi olarak böyle bir eğlence düzenleyerek yakınlarınızla birlikte güzel bir gün geçirmenizi amaçladık. Sizin gibi hasta vatandaşlarımız olmaz ise böyle kuruluşlar olmazdı. Hastalarımızın morallerini yüksek olması, çalışanlar olarak bizleri mutlu etmekte ve daha verimli bir şekilde hizmet etmekteyiz. Sizlerin beklentiniz ışığında hizmetlerimiz devam etmekte ve şikayetlerinizin takipçisi olacağız. Siz burada iseniz biz de buradayız" diye konuştu.

Diyalizden sorumlu Uzman Doktor Emre Tutam ise, "2 aydır bu merkezde çalışmaktayım. Devletimizin sunmuş olduğu imkanlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımız giderek daha verimli bir hal alıyor. Eğlencemize gelen bütün vatandaşlarımıza hoş geldiniz diyorum" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından canlı müzik eşliğinde hastalar, hasta yakınları ve diyaliz merkezinde çalışan personel birarada eğlendi.

(AT-BÖ-OK-Y)

Kaynak: İHA