"Galibiyetlerle Yolumuza Devam Etmeliyiz"

"Galibiyetlerle Yolumuza Devam Etmeliyiz"

Göztepe Teknik Direktörü Metin Diyadin, 2-0 kazandıkları Diyarbakır BŞB maçı sonrası takımının performansından memnun kaldığını dile getirdi.

Göztepe'de Suat Kaya ile yolların ayrılmasının ardından takımın başına geçen Teknik Direktör Metin Diyadin, 2-0 kazandıkları Diyarbakır BŞB maçı sonrası takımının performansından memnun kaldığını dile getirdi. Rakibe 75'nci dakikaya kadar pozisyon vermediklerini söyleyen Diyadin, "Oyuncularla üç gündür beraberim. Takımımı oyun disiplininden, sahadaki yayılışından ve gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Golleri ikinci yarıda bulmamıza rağmen, ilk yarıdaki performansımız da iyiydi. Galibiyetlerle yolumuza devam etmeliyiz" dedi.

Göztepe'ye dönmesindeki en büyük payın sarı-kırmızılı taraftarlar olduğunu vurgulayan Metin Diyadin, "Futbolculuk dönemimde taraftarımızla aramda özel bir bağ vardı. Bugün onlarla birlikte olamadık ancak ilerleyen haftalarda hep birlikte şampiyonluk hedefimize emin adımlarla yürüyeceğiz. Buraya geliş amacımız belli. Zaten Göztepe'ye yakışan da bu" diye konuştu. - İzmir