Dışişleri Sözcüsü'nden Fotoğraf Sergisi

Dışişleri Sözcüsü'nden Fotoğraf Sergisi

Dışişleri Sözcüsü Levent Bilman, Fotoğraf Çalışmalarından Oluşan "Doğal" Sergisini Açtı. Bulgaristan'dan Dönen Dışişleri Bakanı Ali Babacan da Ayağının Tozuyla Serginin Açılışına Katıldı.

Dışişleri Sözcüsü'nden Fotoğraf Sergisi

-Dışişleri Sözcüsü Levent Bilman, fotoğraf çalışmalarından oluşan "DoğaL" sergisini açtı. Bulgaristan'dan dönen Dışişleri Bakanı Ali Babacan da ayağının tozuyla serginin açılışına katıldı.

ANKARA (ANKA) - Dışişleri Sözcüsü Levent Bilman, fotoğraf çalışmalarından oluşan "DoğaL" sergisini açtı. Bulgaristan'dan dönen Dışişleri Bakanı Ali Babacan da ayağının tozuyla serginin açılışına katıldı.

Dışişleri Sözcüsü Levent Bilman'ın, çeşitli ülkelerde yaptığı fotoğraf çalışmalarından oluşan sergi açıldı. Güneydoğu Avrupa ülkeleri işbirliği süreci toplantısı için gittiği Bulgaristan'dan dönen Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan da ayağının tozuyla serginin açılışına katıldı.

Fotoğraf çekmeye 1985 yılında başlayan ve daha çok doğa üzerine çalışan Bilman'ın, çeşitli ülkelerde yaptığı çalışmalardan oluşan "DoğaL" sergisi, Çanakaya Söğüt Sanat Galerisi'nde açıldı.

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ve Cumhurbaşkanlığı Dışişleri Başdanışmanlığı'na getirilen Gürcan Türkoğlu'nun da katıldığı sergi açılışında Dışişleri mensupları, Ankara'daki yabancı diplomatlar ve medya mensupları yer aldı.

Levent Bilman, gazetecilere "DoğaL" sergisinin ikinci kişisel sergisi olduğunu belirterek, fotoğraf çalışmaları için fazla zaman bulamadığını söyledi.

Fotoğraf çekmek için iyi ışığın çok önemli olduğunu ifade eden Bilman, bunun için de çok beklemek gerektiğini, kendisinin ise fazla zamanı olmadığını kaydetti. (ANKA)

Kaynak: ANKA