Diriliş Ertuğrul 148. Son Bölüm İzle (149. Yeni Bölüm Fragmanı)

Diriliş Ertuğrul 148. Son Bölüm İzle (149. Yeni Bölüm Fragmanı)

Diriliş Ertuğrul 148. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Nefeslerin tutulduğu son bölümden hemen sonra Diriliş Ertuğrul 149. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Finale 2 bölüm kala, Arıkbuka, Ertuğrul Bey'e tuzaklar kurmaya devam etmektedir. Diriliş Ertuğrul son bölümü tamamı ve yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Diriliş Ertuğrul 148. Son Bölüm İzle (149. Yeni Bölüm Fragmanı)

TRT 1 ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş 'Ertuğrul' dizisi, heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümüyle 15 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı saat 20.00'da İzleyicileri yine ekran başına kilitledi. Böylece Diriliş Ertuğrul finaline 2 bölüm kalmış oldu. Dizi, 150. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul Bey ile Arıkbuka yine karşı karşıya gelir. Ertuğrul, ondan aralarındaki haini öğrenmeye çalışır. Fakat Arıkbuka'nın tuzağına düşmüş, etrafı çevrilmiştir. Diğer taraftan Turgut Alp ve Gündoğdu, yaraladıkları adamı takip ederek aradıkları konvoya ulaşırlar ve saldırıya hazırlanırlar. Son bölüm tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 148. Son Bölüm İzle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 149. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul 149. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey ile oğlu arasında geçen denizlerde gemi yüzdürerek hüküm sürme konusundaki konuşma dikkatleri çekiyor. Ertuğrul Bey "İnşallah o günler de gelecek" diyerek geleceğe dair ümidini anlatıyor. Diğer yandan Ertuğrul Bey'in Berke Hanın yanındaki casusun kim olduğunu öğrenmesi Arıkbuka'yı endişelendiriyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 22 Mayıs Çarşamba günü TRT 1'de...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey, Hülagü Han'ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastıtarafından tutsak edilmiş, Turgutağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey'i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti.

Diriliş Ertuğrul son bölümde; Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu'nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey'in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş,Ertuğrul Bey'i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı'yı kendine doğru çekmişti.

Diriliş Ertuğrul 148. bölümde; Bamsı ve Gündoğdu Arıkbuka'nın tuzağına düştüklerinde Albastı ise Ertuğrul Bey'i sorgulamak için gizli mağaraya götürüyordu. Fakat Ertuğrul Bey bağlanmış olan ellerini çözmüş ve Albastı'nın adamlarını etkisiz hale getirmişti. Artık Albastı ve Ertuğrul Bey tek başına kalmış çetin bir savaş sonucu Ertuğrul Albastı'yı öldürmüştü.

Arıkbuka'nın tuzağını bilen Ertuğrul Bey, abisi Gündoğdu ve Bamsı'yı kurtarmak için tuzak kurulan mağaraya gitmiş ve Arıkbuka'nın adamlarını öldürerek abisini ve Bamsı'yı kurtarmıştı. Savaşı kaybettiğini gören Arıkbuka gizlice kaçmış ve bu yaşananların intikamını alacağını hissettirmişti.

Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka'nın yeni planı ne oldu? Ertuğrul Bey Arıkbuka'yı yakalayabildi mi? Abisi Beybolat'ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yaptı?