Diriliş Ertuğrul 144. Yeni Bölüm 2. Fragmanı: Zangoç İdam Edilecek Mi?

Diriliş Ertuğrul 144. Yeni Bölüm 2. Fragmanı: Zangoç İdam Edilecek Mi?

Haberler.com - Haberler | Güncel

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm 2. fragmanında Bamsı'nın düşman eline düşmesinin ardından plan hazırlığı yapan Ertuğrul Bey, Dragos'u yakalıyor. Peki sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un bu haftaki bölümünde neler olacak? Dragos idam edilerek öldürülecek mi?

TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 144. Yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Fragmanda heyecan dolu sahnelerin yer aldığı görünürken Zangoç'un ellerini bağlı şekilde idama götürüldüğü gösteriliyor. Peki Bamsı, oğlunu kurtarılabilecek mi? Zangoç rolünü yapan Dragos, öldürülecek mi? İşte 144. yeni bölüm 2. fragmanı…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak'ı kendine doğru çekti ve onu yakaladı. Onu takip eden Beybolat Bey ise "Albastı" kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak'a öldürücü bir ok atıp ağır yaraladı fakat Ertuğrul Bey ve Alpları Alıncak'ı tedavi etti. Peki Alıncak, Beybolat'ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?

ZANGOÇ YAKALANDI

Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç'a bir oyun kurdu ve onun Uranos'la bağlantısını ortaya çıkardı. Ertuğrul Bey'in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos'u Ertuğrul Bey'in tuzağına gönderdi. Ertuğrul Bey ise Uranos'u yakaladı.

AYBARS KURTARILABİLECEK Mİ?

Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma'yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan'ı birbirine düşürmeyi başardı. Bamsı'nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim arttı, Hafsa obadan göçmek istedi. Hain oyunlarıyla Kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat'ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı'nın ailesine saldırarak Aybars'ı kaçırmak oldu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarıldı ve oğlunu kaçıranların peşine düştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars'ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

ZANGOÇ, OĞUZ VE MELİKŞAH'I YARALADI

Ertuğrul Bey, Zangoç'u zindana attırdı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz'u ve Melikşah'ı yaraladı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 144. Yeni Bölüm 2. Fragmanı: Zangoç İdam Edilecek Mi?
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title