Dinamo Moskova Haberleri

Dinamo Moskova haber, Dinamo Moskova son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dinamo Moskova - 12.03.2020
Voleybol: CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Salon: VakıfBank Spor SarayıHakemler: Vasile Nastese (Romanya), Michail Koutsoulas (Yunanistan)VakıfBank: Rasic, Ognjenovic, Gabriela, Zehra Güneş, Isabelle, Hackley (Gizem Örge, Kübra Akman, Cansu Özbay, Meliha İsmailoğlu, Gözde Yılmaz, Ebrar Karakurt)Dinamo Moskova: Shcherban,...
Dinamo Moskova - 12.03.2020
12 Mart Perşembe DHA Spor Gündemi
BASKETBOL THY EuroLeague 20.30 Anadolu Efes - Valencia VOLEYBOL CEV Şampiyonlar Ligi 19.30 VakıfBank - Dinamo Moskova UEFA AVRUPA LİGİ SON 16 TURU İLK MAÇLARI 20.
Dinamo Moskova - 12.03.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Mart 2020
(İstanbul/20.30) 4- Voleybolda CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçında VakıfBank, Rusya temsilcisi Dinamo Moskova'yı ağırlayacak.
Dinamo Moskova - 11.03.2020
VakıfBank Başantrenörü Guidetti'den taraftara mesaj Açıklaması
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, CEV Şampiyonlar Ligi'nde Rusya'nın Dinamo Moskova takımıyla yapacakları rövanş maçında sarı-siyahlı taraftarların desteğini istedi.
Dinamo Moskova - 03.03.2020
Voleybol: CEV Şampiyonlar Ligi
Salon: Dinamo Spor SarayıHakemler: Simone Santi (İtalya), Ari Jokelainen (Finlandiya)Dinamo Moskova: Shcherban, Fetisova, Goncharova, Havelkova, Efimova, Carlini (Talysheva, Krotkova, Lyubushkina)VakıfBank: Ognjenovic, Guimaraes, Zehra Güneş, Haak, Bartsch-Hackley, Rasic (Gizem Örge)Setler:...
Dinamo Moskova - 03.03.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 3 Mart 2020
(Prag/21.00) 6- Voleybolda CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında VakıfBank, deplasmanda Rusya temsilcisi Dinamo Moskova'yla karşılaşacak.
Dinamo Moskova - 02.03.2020
VakıfBank, Moskova'da avantaj peşinde
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında yarın Rusya'nın Dinamo Moskova takımıyla karşılaşacak.
Dinamo Moskova - 20.02.2020
Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final kuraları çekildi
Şampiyonada çeyrek final ilk maçları 3-5 Mart, rövanşları ise 10-12 Mart tarihlerinde oynanacak. Yarı final ilk ayağının 24-26 Mart, rövanşının 7-9 Nisan tarihlerinde gerçekleştirileceği CEV Şampiyonlar Ligi'nde, final karşılaşması ise 16 Mayıs'ta Almanya'nın başkenti Berlin'deki Max-Schmeling Spor Salonu'nda oynanacak. Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final ve olası yarı final eşleşmeleri şöyle: Fenerbahçe Opet - Igor Gorgonzola Novara (İtalya) Dinamo Moskova (Rusya) - VakıfBank Savino Del Bene Scandicci (İtalya) - Eczacıbaşı VitrA Allianz MTV Stuttgart (Almanya) - A.
Dinamo Moskova - 19.02.2020
Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi'nde son 8 eşleşmeleri belli oluyor
Kura çekimine, Türk ekipleri Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank ve Fenerbahçe Opet'in yanı sıra, Igor Gorgonzola Novara (İtalya), A. Carraro Imoco Conegliano (İtalya), Savino Del Bene Scandicci (İtalya), Dinamo Moskova (Rusya), Allianz MTV Stuttgart (Almanya) takımları katılacak.
Dinamo Moskova - 31.12.2019
Serik'te devre arası kamp hareketliliği başladı
Futbolda liglere verilen aranın ardından kamp için takımların yoğun olarak tercih ettiği Serik'e bağlı Belek turizm merkezinde hareketlilik başladı. Özellikle TFF 2'nci Lig ve 3'üncü Lig'den birçok takım kamp çalışmaları için ilçeye gelmeye başladı. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Medipol Başakşehir, Demir Grup Sivasspor, İttifak Holding Konyaspor, Göztepe ve Kasımpaşa da 3 Ocak'tan itibaren kamp için Belek'e gelecek. Bunun yanında Shakhtar Donetsk, Dinamo Moskova, Young Boys, Sturm Graz, Dinomo Kiev, Danimarka U21 Milli Takımı da kamp tercihini Antalya'dan yana kullandı.
Dinamo Moskova - 31.10.2019
Sehic, Visca ve Hajradinovic'e milli davet
Kasımpaşa forması giyen Hajradinovic ile Slovenya'nın Olimpija takımında oynayan Luka Menalo'nun ilk kez çağrıldığı aday kadrodaki isimler şöyle: Kaleci: İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Kenan Piric (Maribor), Jasmin Buric (Hapoel Haifa) Defans: Sead Kolasinac (Arsenal), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Ermin Bicakcic (Hoffenheim), Eldar Civic (Ferencvarosi), Marko Mihojevic (Erzgebirge Aue), Adnan Kovacevic (Korona Kielce), Zoran Kvrzic (Rijeka) Orta saha: Mato Jajalo (Udinese), Muhamed Besic (Sheffield United), Gojko Cimirot (Standard Liege), Miralem Pjanic (Juventus), Elvis Saric (El Ahli), Rade Krunic (Milan), Amer Gojak (Dinamo Zagreb), Haris Duljevic (Nimes Olympique), Haris Hajradinovic (Kasımpaşa) Forvet: Edin Dzeko (Roma), Luka Menalo (Olimpija), Armin Hodzic (MOL Fehervar), Edin Visca (Medipol Başakşehir), Izet Hajrovic (Dinamo Zagreb), Dino Hotic (Maribor).
Dinamo Moskova - 20.10.2019
Krasnodar bir puana razı oldu
Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi C Grubu'ndaki rakiplerinden Krasnodar, Rusya Premier Lig'de Dinamo Moskova ile 1-1 berabere kaldı.
Dinamo Moskova - 20.10.2019
20 Ekim Pazar DHA Spor Gündemi
BASKETBOL ING Basketbol Süper Ligi 13.00 Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Koleji 15.15 OGM Ormanspor - Frutti Extra Bursaspor 17.30 Darüşşafaka Tekfen - Gaziantep Basketbol - Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13.00 Beşiktaş TRC İnşaat - İzmit Belediyespor 14.00 OGM Ormanspor - Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 15.15 BOTAŞ - Galatasaray 16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor - Samsun Canik Belediye VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ 19.00 VakıfBank - Türk Hava Yolları AVRUPA'DAN FUTBOL 13.00 Alaves - Celta Vigo (Okay Yokuşlu) 15.30 Groningen - Sparta Rotterdam (Halil Dervişoğlu) 15.30 FC Emmen - Fortuna Sittard (Orkun Kökçü) 15.30 St.Pölten - Austria Wien (Tarkan Serbest) 16.00 Sampdoria - Roma (Başakşehir'in Avrupa Ligi rakibi) 18.00 Rapid Wien - Wolfsberger (Başakşehir'in Avrupa Ligi rakibi) 19.00 Hoffenheim - Schalke 04 (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu) 19.00 Dinamo Moskova - Krasnodar (Trabzonspor'un Avrupa Ligi rakibi) 19.
Dinamo Moskova - 23.09.2019
Visca, Bajic ve Sehic'e milli davet
Bosna Hersek'in 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri'nde Finlandiya ve Yunanistan ile oynayacağı maçların aday kadrosuna Türk takımlarında forma giyen Edin Visca, Riad Bajic ve İbrahim Sehic de davet edildi.
Dinamo Moskova - 04.09.2019
Gazişehir Gaziantep sil baştan
Gazişehir Gaziantep, yaz transfer döneminde Junior Morais (FCSB), Pawel Olkowsk (Bolton Wanderers), Muğdat Çelik (Galatasaray), Jean Armel Kana Bıyık (Kayserispor), Alin Tosca (PAOK), Papy Djilobodji (Guingamp), Güray Vural (Akhisarspor), Ulaş Zengin (Altay), Yuri Lodygin (Olympiakos), Souleymane Diarra (Lens), Bartlomiej Pawloski (Zaglebie Lubin), Abdul Aziz Tetteh (Dinamo Moskova), Raman Chibsah (Frosinone), Olarenwaju Kayode (Shakhtar Donetsk), Patrick Twumasi (Alaves - kiralık), Furkan Soyalp ve Muhammed Demir (Medipol Başakşehir) ile kadrosunu güçlendirdi.
Dinamo Moskova - 26.08.2019
VakıfBank Voleybol Takımı'nda transfer
Sarı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, geçen sezon Rusya'nın Dinamo Moskova takımında forma giyen 35 yaşındaki pasör ile anlaşmaya varıldığı belirtildi.
Dinamo Moskova - 26.08.2019
Maja Ognjenovic VakıfBank'ta
Yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden VakıfBank Spor Kulübü, geçtiğimiz sezon Rusya ekibi Dinamo Moskova'da forma giyen Maja Ognjenovic'i kadrosuna kattı.
Dinamo Moskova - 19.08.2019
Bosna Hersekli beş futbolcuya milli davet
Bosna Hersek'in 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) elemelerinde Liechtenstein ve Ermenistan'la oynayacağı maçların aday kadrosuna Türk takımlarında forma giyen Deni Milosevic, Riad Bajic, Edin Visca, İbrahim Sehic ve İrfan Hadzic davet edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dinamo Moskova Haberleri | Dinamo Moskova Haber - Haberler - Sayfa 2 - Dinamo Moskova haberleri, son dakika dinamo moskova haber ve gelişmeleri burada. Altay'a bir yabancı daha.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 08:54:58. #1.16#

title