Din İşleri Yüksek Kurulu Haberleri

Din İşleri Yüksek Kurulu haber, Din İşleri Yüksek Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Din İşleri Yüksek Kurulu - 17.12.2019
Camilerde tabure ve sandalye üzerinde namaz kılma devri kapandı
Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu, camilerde ve mescitlerde tabure ve sandalye üzerinde ima ile namaz kılma devrini sonlandırdı.
Din İşleri Yüksek Kurulu - 13.12.2019
Atama kararları Resmi Gazete'de
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Adli Tıp Kurumu, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Din İşleri Yüksek Kurulu - 27.11.2019
'Sahte peygamber' İskender Erol Evrenosoğlu, Bursa'da toprağa verildi
AMERİKA Birleşik Devletleri'nde (ABD) 5 gün önce kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden, kamuoyunda 'sahte peygamber' olarak tanınan İskender Erol Evrenosoğlu (86), Bursa'da toprağa verildi.
Din İşleri Yüksek Kurulu - 27.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
Muhtarlık binasına ateş açıldı Manisa'nın Turgutlu ilçesine bağlı Akçapınar Mahallesi'ndeki muhtarlık binasına, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle 8 el ateş açıldı.
Din İşleri Yüksek Kurulu - 25.11.2019
Başkan Erbaş: "Son iki-üç asırdır dünyanın büyük bölümünü etkileyen siyasal, ekonomik ve kültürel...
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Günümüz dünyasında, küresel ölçekte düşünce ve davranışı şekillendiren temel dinamiklerin 18. yüzyıldan itibaren Batı merkezli gelişen olaylara ve dünya tasavvuruna dayandığı açıktır.
Din İşleri Yüksek Kurulu - 22.11.2019
6. Din Şurası pazartesi günü başlıyor
Diyanet İşleri Başkanlığı, "6. Din Şurası"nı 25-29 Kasım'da Ankara'da düzenleyecek.
Din İşleri Yüksek Kurulu - 21.11.2019
Mümin kadınların hanımefendisi: Hazreti Fatıma
İslam Peygamberi Hazreti Muhammed'in kızı ve Raşid Halifeler döneminin son halifesi Hazreti Ali'nin eşi Hazreti Fatıma, vefatının 1387'nci yılında yad ediliyor.
Din İşleri Yüksek Kurulu - 16.11.2019
Arnavutluk'ta "Hz. Muhammed (S.A.V) ve Aile" programı
Türkiye'nin Tiran Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşavirliği tarafından Arnavutluk'un başkenti Tiran'da, Mevlid-i Nebi haftası münasebetiyle "Hz. Muhammed (S.A.V) ve Aile" konulu program düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Din İşleri Yüksek Kurulu Haberleri | Din İşleri Yüksek Kurulu Haber - Haberler - Sayfa 10 - Din İşleri Yüksek Kurulu haberleri, son dakika din işleri yüksek kurulu haber ve gelişmeleri burada. Tabure genelgesine cemaatten destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 02:20:40. #1.15#

title