Din Görevlilerinden Kaymakam Katırcı'ya Ziyaret
Haberler » Yerel » Din Görevlilerinden Kaymakam Katırcı'ya Ziyaret - Haberler

Din Görevlilerinden Kaymakam Katırcı'ya Ziyaret

İl Müftülüğü tarafından düzenlenen halı saha turnuvasını kazanan Bafra İlçe Müftülüğü futbol takımı Kaymakam Ali Katırcı'yı makamında ziyaret etti.

Din Görevlilerinden Kaymakam Katırcı'ya Ziyaret

Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde İl Müftülüğü tarafından düzenlenen halı saha turnuvasını kazanan İlçe Müftülüğü futbol takımı Kaymakam 'yı makamında ziyaret etti.

İl Müftülüğü tarafından organize edilen 'Müftülükler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası'nda Müftülüğü'nü final maçında 4-1 yenerek birinci olan Bafra İlçe Müftülüğü futbol takımı Kaymakam Ali Katırcı'ya ziyarette bulundu. İlçe Müftüsü Burhan Keleş, "Arkadaşlarımız birlik ve beraberlik içersinde oynadıkları müsabakalardan galip gelerek turnuvada birinci oldular. Bizlere her hazan desteklerini esirgemeyen ilçe kaymakamımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Kaymakam Katırcı da yaptığı konuşmada, "İlde yapılan bir turnuvaya katılmaları ve başarılı olmaları bizi sevindirdi. Bundan sonraki gerek ilimizde gerekse ilçemizde yapılacak sosyal kültürel etkinliklere katılması oyunun bir parçası olması bizim en büyük temennimiz. Hem işimizde iyi hem sosyal çalışmalarımızda iyi olmak ayrıca takdire şayan. Müftü beyin şahsında bütün ekibi kutluyorum" diye konuştu. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri