Dijital Sanatlar Durmuyor!

Dijital Sanatlar Durmuyor!
Bültenler - Haberler | Kültür Sanat

Dijital Sanatlar Yapımevi, bu kez 1. Dünya Savaşı sırasında Avustralya'da yaşayan iki Türk'ün hayatını sinemaya uyarlıyor.

"TURKISH'İ DONDURMA" Geliyor

Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Will Thorp'unbaşrolde olduğu, çekimleri devam eden TURKISH'İ DONDURMA setine basın mensupları davet edildi. Yapımcı Mustafa Uslu, Yönetmen Can Ulkay ve oyuncuların katılımıyla basın toplantısı düzenlendi.

Sinema sektörünün güçlü aktörleri arasında yerini alan Dijital Sanatlar Yapımevi, bu yıl MÜSLÜM ve ÇİÇERO'nun ardından üçüncü kez 'motor' dedi. Senaryosunu Gürkan Tanyaş'ın yazdığı, Can Ulkay'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin çekimleri devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası oyuncularıyla ön plana çıkan "TURKISH'İ DONDURMA"da; Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu veWill Thorpe başrolleri paylaşıyor. Filmin güçlü oyuncu kadrosunda Caner Kurtaran, Marleen Mathews, Tristan Alexander, James Farley, Alma Terziç, Carl Warthon da bulunuyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title