Digidays '21, 9-10 Nisan'da İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde

Digidays '21, 9-10 Nisan'da İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde

  İLANDIR
Digidays '21, 9-10 Nisan'da İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi öncülüğünde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ve Medya İletişim bölümleri iş birliğinde bu sene düzenlenen etkinlik, 9-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilecek etkinlikte halkla ilişkiler, reklamcılık, sosyal sorumluluk, tüketicinin korunması, sürdürülebilirlik, iletişim teknolojileri, yapay zekâ, şöhret ve hayran ilişkilerini kapsayan konular 2 gün sürecek 12 farklı oturumda ele alınacak.

İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra dışarıdan katılıma da açık olanve ücretsiz katılım sağlanabilecekte etkinlikte önde gelen firmaların temsilcileri sektörel bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Birbirinden değerlikonuşmacılar arasında Hewlett Packard Enterprise Türkiye, Kazakistan & Kırgızistan Genel Müdürü Güngör Kaymak, McDonald's Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Ece Demet Kuran, Erka Kurucusu ve CEO'su Serhat Kahraman, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Vodafone Vakfı Başkanı Dr. Hasan Süel, Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketi Kurucusu Dr. Halil İbrahim Zeytin, Godiva CEO'su Nurtaç Ziyal Afridi, Momentum Digital Media Technologies CEO'su Dr. Mehmet Kemal Özkan, The Zero Point Project Kurucusu Ulaş Bozan, VMLY&R Kreatif Grup Başkanı Efe Kaptanoğlu, VMware South Europe, Middle East & Africa Senior Alliance Manager Sercan Akdemir, Johnson & Johnson Tüketici Ürünleri Grubu Pazarlama Direktörü Alperen Özkan, Unite.ad Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Arman Acar, Oyuncu Çiğdem Batur gibi isimler yer alacak.

Digidays '21 Canlı yayın oturumlarınıİstanbul Ticaret Üniversitesi'nin YouTube kanalından takip edilebilir, katılım için detaylı bilgiye http://digidays.ticaret.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Tanıtım Linki: https://www.youtube.com/watch?v=2lN4geEiT1U

Digidays '21, 9-10 Nisan'da İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde

Manşet Haberler

title