Didem Soydan, İç Çamaşırlı Fotoğrafıyla Takipçilerini Büyüledi

Didem Soydan, İç Çamaşırlı Fotoğrafıyla Takipçilerini Büyüledi

Cesur paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiren ünlü model Didem Soydan, iç çamaşırlı fotoğrafıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Ünlü model Didem Soydan sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

"DÜNYA STANDARTLARINDA BİR MODELSİNİZ"

Instagram hesabı üzerinden cesur pozunu takipçileriyle paylaşan ünlü model Didem Soydan, takipçilerine parmak ısırttı. Soydan fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Güzelliğiniz ve işinize olan bağınız sizi bambaşka bir noktaya taşıdı." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Duruş, tavır, güzellik her şeyinizle dünya standartlarında bir modelsiniz Didem hanım." yorumunu yaptı.

ASANSÖR POZUYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Sosyal medya hesabı üzerinden siyah elbiseli cesur fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Didem Soydan, tam not almıştı. Didem Soydan'ın fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Acaba asansör akımı tekrar mı geliyor?" yorumunu yapmıştı. Başka bir takipçisi ise, "Didem hanım kadın deyince akla ilk gelen nadir isimlerdensiniz" yorumunu yapmıştı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.