DİDEM ENGİN HABERLERİ

Didem Engin haber, Didem Engin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Didem Engin 12.9.2017
CHP'li Engin'den Başbakan Yıldırım'a: Hukuk Devletinin Yeniden İşlerliğe Kavuşturulması İçin...
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, 2007 yılından bu yana düzenli olarak hazırlanan ve 11 Eylül'de 22'ncisi dünya kamuoyuyla paylaşılan Global Finans Merkezleri Endeksi'ne (GFCI) göre, İstanbul'un finans merkezleri sıralamasında yaşadığı düşüşü Meclis gündemine taşıdı.
Didem Engin 12.9.2017
Dha Ankara - CHP'li Engin'den Başbakan Yıldırım'a: Hukuk Devletinin Yeniden İşlerliğe...
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, 2007 yılından bu yana düzenli olarak hazırlanan ve 11 Eylül'de 22'ncisi dünya kamuoyuyla paylaşılan Global Finans Merkezleri Endeksi'ne (GFCI) göre, İstanbul'un finans merkezleri sıralamasında yaşadığı düşüşü Meclis gündemine taşıdı.
Didem Engin 8.9.2017
TBMM Heyeti Silikon Vadisi'nde
AK Parti Konya Milletvekili ve Komisyon Başkanı Ziya Altunyaldız başkanlığındaki heyet üyeleri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, AK Parti İstanbul milletvekilleri Hasan Sert ve Nureddin Nebati, CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Doç.
Didem Engin 7.9.2017
TBMM Heyeti Silikon Vadisi'nde
Heyette AK Parti Konya Milletvekili ve komisyonun Başkanı Ziya Altunyaldız, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, AK Parti İstanbul milletvekilleri Hasan Sert ve Nureddin Nebati, CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Doç.
Didem Engin 4.9.2017
Milletvekilleri Silikon Vadisi'nde Temaslarda Bulunmak İçin Amerika'ya Gidiyor
Ziyarete ilişkin bilgi veren CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, "Bu ziyaretimizde, dünyadaki dijital devrimin parçası olan kişiler ve kurumlarla güncel gelişmeleri ve trendleri görüşeceğiz" dedi.
Didem Engin 29.8.2017
Adalet Kurultayı'nda "Altyapı ve Telekomünikasyonda Adalet" Tartışıldı
ÇANAKKALE/DHA CHP tarafından 26-29 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenen Adalet Kurultayı panel ve çalıştaylar ile dördüncü gününde de devam etti. CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin'in moderatörlüğünü ve CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel'in raportörlüğünü yaptığı, Füsun Sarp Nebil, Yusuf Ata Arıak, Prof.
Didem Engin 29.8.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Görüntü DÖkümü -------------------- -Yaralı teröristin fotosu geçildi KAHRAMANMARAŞ/DHA ========================================================   6 YAŞINDAKİ YİĞİT ATAKAN, 5 YILDIZLI OTELİN HAVUZUNDA BOĞULDU (HABERİNE EK GÖRÜNTÜLER  Görüntü Dökümü ----------------------- RÖP 1: Ersin Arı RÖP 2: Hatice Arı Ölen çocuğun havuzda yüzerken görüntüsü Babası ile havuz içinde görüntü RÖP 3: Prof Dr Yıldıray Çete Çocuğun cenazesinin morg çıkışı Cenaze aracına konması Babanın ağlaması Cenaze aracının morg dan ayrılması Detaylar 1 gb 11 dakika  Haber: Bülent TATOĞULLARI-Erol AKKIR-Kamera: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, =================================================== 3)ADALET KURULTAYI'NDA "ALTYAPI VE TELEKOMÜNİKASYONDA ADALET" TARTIŞILDI CHP tarafından 26-29 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenen Adalet Kurultayı panel ve çalıştaylar ile dördüncü gününde de devam etti. CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin'in moderatörlüğünü ve CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel'in raportörlüğünü yaptığı, Füsun Sarp Nebil, Yusuf Ata Arıak, Prof.
Didem Engin 24.8.2017
İstanbul Otellerinde Doluluk Arttı Fiyatlar Düştü"
TÜROB'un geleneksel öğle yemeği CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, TÜROB Başkanı Timur Bayındır, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Didem Engin 21.8.2017
CHP'li Engin: Yoğun Bakım Kapasite Yetersizliğinde Tek Sorumlunun Sağlık Personeliymiş Gibi...
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin'in, geçtiğimiz aylarda yoğun bakım ünitesinde yer bulunamadığı için yaklaşık 500 kilometre ötedeki bir hastaneye sevk edilen ve sevk edildiği hastaneye ulaşamadan hayatını kaybeden 58 yaşındaki Müberra Çeçen'le ilgili soru önergesine Sağlık Bakanlığı'ndan...
Didem Engin 21.8.2017
Dha Ankara - CHP'li Engin: Yoğun Bakım Kapasite Yetersizliğinde Tek Sorumlunun Sağlık Personeliymiş...
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin'in, geçtiğimiz aylarda yoğun bakım ünitesinde yer bulunamadığı için yaklaşık 500 kilometre ötedeki bir hastaneye sevk edilen ve sevk edildiği hastaneye ulaşamadan hayatını kaybeden 58 yaşındaki Müberra Çeçen'le ilgili soru önergesine Sağlık Bakanlığı'ndan...
Didem Engin 15.8.2017
CHP Milletvekili Engin, Türkiye ve İstanbul'u Bekleyen Olası Depremler Konusunda Araştırma Önergesi...
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, Türkiye'nin jeolojik konumu ve dünyanın en aktif deprem fay hatları üzerinde bulunması sebebiyle yüksek deprem riski altında olduğuna dikkat çekerek, Türkiye'yi ve İstanbul'u bekleyen olası depremler konusunda mevcut eksikliklerin tespiti ve alınması...
Didem Engin 1.8.2017
Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor
GİRDİKLERİ çeşitli sınavlardan yüksek başarı elde eden 9-15 yaşları arasındaki Doğu ve Güneydoğulu 90 öğrenci, öğretmenleri ile birlikte, 1-5 Ağustos tarihleri arasında CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kampa katılıyor. Başarılı 90 öğrenci Sarıyer Kilyos'taki belediyenin sosyal tesislerinde ağırlanacak. İstanbul'da ilk olarak sosyal tesislere gelen öğrencileri CHP Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu, Didem Engin, Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç karşıladı.
Didem Engin 1.8.2017
CHP'den Başarılı Öğrenciler İçin Kamp
Toplantıya, CHP İstanbul milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu, Didem Engin, Mahmut Tanal ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de katıldı.
Didem Engin: Dha İstanbul Bülteni - 2Didem Engin 1.8.2017
Didem Engin 1.8.2017
Dha İstanbul- Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor
Haber: Erhan TEKTEN - Kamera: Faruk KAHRAMAN İstanbul DHA Girdikleri çeşitli sınavlardan yüksek başarı elde eden 9-15 yaşları arasındaki Doğu ve Güneydoğulu 90 öğrenci, öğretmenleri ile birlikte, 1-5 Ağustos tarihleri arasında CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kampa katılıyor. Başarılı 90 öğrenci Sarıyer Kilyos'taki belediyenin sosyal tesislerinde ağırlanacak. İstanbul'da ilk olarak sosyal tesislere gelen öğrencileri CHP Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu, Didem Engin, Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç karşıladı.
Didem Engin 26.7.2017
CHP Milletvekili Didem Engin,aşiyan Parkı'nda Yapılan Çalışmaları Meclis Gündemine Taşıdı
TBMM Genel Kurulu'nda bir konuşma yapan CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, İstanbul Rumeli Hisarüstü – Aşiyan Füniküler Hattı Projesi gerekçe gösterilerek Aşiyan Parkı'nda yapılan çalışmaları Meclis gündemine taşıdı.
Didem Engin 9.6.2017
Didem Engin Madde Bağımlılığı Sorunu Meclise Taşıdı
TBMM Genel Kurulu'nda bir konuşma yapan CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, son yıllarda çocuklarımızı ve gençlerimizi tehdit eden bonzai kullanımında korkunç bir patlama olduğunu belirterek "Hemen her gün medyada başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her tarafında, bonzai kullanan...
Didem Engin: CHP'li Vekilden Hayır VideosuDidem Engin 24.3.2017
Didem Engin 20.1.2017
TBMM Genel Kurulu
Danışma Kurulu toplanamadığından, Genel Kurulun onayına sunulan öneri üzerinde ilk sözü alan CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, Anayasa değişiklik teklifinin, yasama yürütme ve yargıyı bir noktada birleştireceğini, tam bir dikta rejiminin hayata geçirilmeye çalışıldığını öne sürdü.
Didem Engin 13.12.2016
CHP'li Engin: Cumhurbaşkanı'nın "Kanun Benim" Demesi İçin Anayasa Paketi Sunuyorsunuz
CUMHURİYET Halk Partisi İstanbul Milletvekili Didem Engin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bütçesine ilişkin açıklama yaptı.
Didem Engin 8.12.2016
CHP'li Didem Esnafın Sorunlarını Meclis Gündemine Taşıdı
Esnafların sorunları ve bu sorunlara çözüm yollarının araştırılabilmesi için TBMM Başkanlığına bir araştırma önergesi veren CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, "Ülkemizde sayıları 1,6 milyonu aşan esnaflarımız ekonomide yaşanan olumsuz gelişmelerden çok ciddi boyutta etkilenmiş durumda.
Şu an buradasınız: Didem Engin Haberleri | Didem Engin Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Didem Engin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Didem Engin kimdir, hayatı ve biyografisi. 2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 16:33:05. #1.15#
title