Dicle Kalkınma Ajansı Haberleri

Dicle Kalkınma Ajansı haber, Dicle Kalkınma Ajansı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dicle Kalkınma Ajansı - 17.01.2018
Dika, Bölgesindeki Projeler İçin 40 Milyon Lira Destek Sağlayacak
Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), bu yıl Batman, Mardin, Siirt ve Şırnak'ta yapılacak projelerden desteklemeye uygun görülenler için 40 milyon lira destek sağlayacak.
Dicle Kalkınma Ajansı - 16.01.2018
Dika'dan 28 Milyon Lira Destek
Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), bu yıl Mardin, Siirt, Şırnak ve Batman'daki projelere 2018 Yılı Mali Destek Programı kapsamında 28 milyon lira destek sunacak.
Dicle Kalkınma Ajansı - 28.12.2017
Dika'nın Proje Yazma Eğitimi Tamamlandı
Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından düzenlenen proje yazma eğitimini tamamlayanlara sertifikaları verildi.
Dicle Kalkınma Ajansı - 18.12.2017
Şırnak'ta Bal Kümesi Geliştirme Merkezi Kurulması Hedefleniyor
Dicle Kalkınma Ajansı(DİKA), Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) ve Şırnak Arı Yetiştiricileri Birliği yetkililerinin katıldığı toplantı, DİKA Konferans Salonu'nda yapıldı.
Dicle Kalkınma Ajansı - 14.12.2017
Vali Atik'e Batman ve Şırnak Valilerinden Ziyaret
Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Aralık Ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere Siirt'te gelen Deniz ve Aktaş, Siirt Valiliği şeref defterine not düştü.
Dicle Kalkınma Ajansı - 14.12.2017
Dika Yönetim Kurulu Toplantısı Siirt'te Yapıldı
Siirt, Mardin, Şırnak ve Batman illerinde faaliyet gösteren Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) aralık ayı yönetim kurulu toplantısı Siirt'te yapıldı.
Dicle Kalkınma Ajansı - 11.12.2017
ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in Başkenti" Olarak Tanımasına Tepkiler
Başta İslam dünyası olmak üzere uluslararası camiada büyük bir infiale neden olan bu sorumsuz kararın büyük endişeyle karşılandığı ve şiddetle kınandığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Kudüs'ün işgal kuvvetleri tarafından ilhakını ve bölgede istikrar zeminini temelinden dinamitlemeyi hedefleyen bahse konu bu karar, uluslararası sistemi tehdit ederek evrensel istikrarı sarsacağı gibi bölgeyi akıbeti meçhul dini ve politik bir çatışmaya sürükleyecektir. ABD yönetiminin tek taraflı bu yanlış kararını lanetliyor, bölgede kaosu tetikleyecek hesapsızca adımlardan kaçınmaya çağırıyoruz." Dicle Kalkınma Ajansı'ndan (DİKA) yapılan açıklamada ise Kudüs'ün insanlığın ortak mirası olduğunun altı çizildi.
Dicle Kalkınma Ajansı - 05.12.2017
Terörsüz Şehirlerde Değişim - Şırnak'ta Dönüşüm Zamanı
Bedirhanoğlu, "Engelsiz Yaşam Parkı Projesi" ile engellilere yönelik parkı vatandaşın hizmetine sunduklarını, İl Özel İdare ile Dicle Kalkınma Ajansı desteği ile 83 dönümlük mesire alanı projesi yürüttüklerini ifade ederek, belediye arsasına kadın doğum hastanesi yapılması için proje hazırladıklarını ve hastanenin bir yıl içerisinde faaliyete geçeceğini kaydetti.
Dicle Kalkınma Ajansı - 04.12.2017
Şırnak'ta Cudi Dağı Manzaralı Piknik Keyfi
Bir dönem terör ve şiddet olaylarının sık görüldüğü Şırnak'ta huzur ve güvenin sağlanması ardından kentte oturanlar Cudi Dağı karşısında bulunan alanda temiz hava alıp piknik yapıyor. Şırnak Belediyesi, Özel İdare ve Dicle Kalkınma Ajansının (DİKA) desteğiyle yaklaşık 4.
Dicle Kalkınma Ajansı - 01.12.2017
Terörsüz Şehirlerde Değişim Grafikli - Mardin'de Yaşam Konforu Belediye Hizmetleriyle Artıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden de 21 milyon lira bütçe desteği sağlandığını, parklar ve yolların yapıldığını aktaran Yaman, İller Bankası, Kalkınma Bakanlığı, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) ve GAP İdaresi gibi kurumlardan da destek aldıklarını vurguladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dicle Kalkınma Ajansı Haberleri | Dicle Kalkınma Ajansı Haber - Haberler - Sayfa 10 - Dicle Kalkınma Ajansı haberleri, son dakika dicle kalkınma ajansı haber ve gelişmeleri burada. Bir Yanda Karla Mücadele, Bir Yanda Kaplıca Keyfi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 15:46:58. #1.16#

title