Dice Kayek, Yeni Tasarımlarını Paris'te Sergiledi

Dice Kayek, Yeni Tasarımlarını Paris'te Sergiledi

Modacı Ayşe ve Ece Ege Kardeşlerin Oluşturduğu Dice Kayek Markası, 2010 İlkbahar -Yaz Tasarımlarını Paris'in Ünlü Ritz Otelinde Bugün Sergiledi.

Dice Kayek, Yeni Tasarımlarını Paris'te Sergiledi
03.10.2009 14:11 | Son Güncelleme: 03.10.2009 14:11

Modacı Ayşe ve Ece Ege kardeşlerin oluşturduğu Dice Kayek markası, 2010 ilkbahar-yaz tasarımlarını Paris'in ünlü Ritz otelinde bugün sergiledi.

"Kontrastlar Şehri İstanbul" adını taşıyan sergide, "Doğu ile Batı'nın büyülü sentezi İstanbul'u İstanbul yapan tüm farklılıkların gösterilmesi" hedefleniyor.

Ayşe ve Ece Ege kardeşler, "dünya üzerinde modernizm ve oryantalizm kavramlarının en güzel harmanlandığı şehirlerden biri olan İstanbul'un, içerisinde barındırdığı görkemli tarihi tamamlayan modern yüzünün, yirmi parçadan oluşan bu özel koleksiyona ilham verdiğini" belirtti.

Ayşe ve Ece Ege, tasarımlarını defile yerine, bütün gün süren bir sergide teşhir ederek, modaseverlerin yeni ürünlerini daha iyi inceleme ve görme imkanına sahip olacağını düşünüyor.

Kaynak: AA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title