Dha Yurt - Alaşehir'de Eşi ve Kızını Öldüren Bilal Kupal; 'Karım Beni Öldürmeye Çalıştı' (5)

Dha Yurt - Alaşehir'de Eşi ve Kızını Öldüren Bilal Kupal; 'Karım Beni Öldürmeye Çalıştı' (5)

Dha Yurt - Alaşehir'de Eşi ve Kızını Öldüren Bilal Kupal; 'Karım Beni Öldürmeye Çalıştı' (5)
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

KIZ YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİManisa'nın Alaşehir İlçesi'nde, Bilal Kupal'ın defalarca bıçaklayarak öldürdüğü eşi Suriye Kupal ve kızı Ayşe Kupal'ın cenazeleri, İzmir'deki otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi.

ANNE-KIZ YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde, Bilal Kupal'ın defalarca bıçaklayarak öldürdüğü eşi Suriye Kupal ve kızı Ayşe Kupal'ın cenazeleri, İzmir'deki otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. Cenazeler daha sora memleketleri Manisa'nın Alaşehir İlçesine bağlı kırsal Caberburhan Mahallesi'ne getirildi. Caberburhan Camii'nde ikindiden önce kılınan namazın ardından Suriye Kupal ve kızı Ayşe Kupal, mahalledeki mezarlıkta yan yana toprağa verildi. Suriye Kupal'ın babası Bekir Ilgaz ise taziyeleri kabul etti. CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ve Alaşehir Kaymakamı Aydın Abak'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi cenaze törenine katıldı.

CENAZELERE YANICI MADDE DÖKMÜŞ

Cenaze töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bekir Ilgaz, olayın detayı hakkında halen bilgisinin olmadığını, ancak damadının cesetleri yakmak için üzerlerine tiner ya da mazot gibi yanıcı madde döktüğünü öğrendiğini söyledi. Bekir Ilgaz, "Kızım hamileymiş. Aralarında bir geçimsizlik de yoktu. Kızıma soruyordum, aralarında herhangi bir olumsuzluk olmadığın söylüyordu" dedi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Cenazeden görüntü

Bekir Ilgaz'in konuşması

Komşu Seyit Güzelyüz'ün konuşması

Haber- Kamera: Nurettin DOĞAN/ ALAŞEHİR (Manisa),

================================

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title