Dha İstanbul - Erdoğan: Böyle Bir Tavır İçine Girenler Karşılarında Bizzat Bizi Bulurlar (1) - Haberler
Haberi Paylaş

Dha İstanbul - Erdoğan: Böyle Bir Tavır İçine Girenler Karşılarında Bizzat Bizi Bulurlar (1)

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Dha İstanbul - Erdoğan: Böyle Bir Tavır İçine Girenler Karşılarında Bizzat Bizi Bulurlar (1)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sebebi ne olursa olsun, Türkiye'nin savunma sanayindeki atılımlarını önlemeye yönelik atılan adımlara da müsamaha göstermemiz kesinlikle söz konusu olamaz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,

"Sebebi ne olursa olsun, Türkiye'nin savunma sanayindeki atılımlarını önlemeye yönelik atılan adımlara da müsamaha göstermemiz kesinlikle söz konusu olamaz. Böyle bir tavır içine girenler karşılarında bizzat bizi bulurlar"

Haber : Özgür ALTUNCU - Kamera: İdris TİFTİKÇİ/ İstanbul DHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Tersanesi Komutanlığı'nda gerçekleştirilen Kınalıada Korveti'nin denize indirilmesi ve İstanbul Fırkateyni'nin inşa başlangıç törenine katıldı. Burada bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Zaman zaman girişimcilerimizin, azmini, şevkini, cesaretini kıran kimi umursamazlıktan, kimi rekabette taraf tutmaktan kaynaklanan ama kimi de buram buram art niyet kokan olumsuzlukların haberler ini alıyorum. Sebebi ne olursa olsun, Türkiye'nin savunma sanayindeki atılımlarını önlemeye yönelik atılan adımlara da müsamaha göstermemiz kesinlikle söz konusu olamaz. Böyle bir tavır içine girenler karşılarında bizzat bizi bulurlar. Ülkemiz ve milletimiz için çalışan, bu arada elbette kendisi de kazanan, gerçekten işinin ehli, gerçekten üretken, gerçekten samimi tüm girişimcilerimiz, tüm firmalarımız yanlarında bizim olduğumuzu bilmelidir" dedi.

Görüntü Dökümü:

---------------------

Erdoğan'ın açıklamaları

Detaylar

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title