Dha İstanbul Bülteni - 2

Dha İstanbul Bülteni - 2

(GÖRÜNTÜYLE YENİDEN) 1- DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI, ABD İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU'NUN AÇIKLAMALARINA CEVAP VERDİHaber-Kamera: Ali KEREM BENGİ - İSTANBUL DHAABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu dün sitesinden bir mesaj yayımlayarak, İstanbul/Şişli ve Mecidiyeköy çevresi için güvenlik önlemleri...

Dha İstanbul Bülteni - 2

(GÖRÜNTÜYLE YENİDEN) 

1- DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI, ABD İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU'NUN AÇIKLAMALARINA CEVAP VERDİ

Haber-Kamera: Ali  KEREM BENGİ  - İSTANBUL DHA

ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu dün sitesinden bir mesaj yayımlayarak, İstanbul/Şişli ve Mecidiyeköy çevresi için güvenlik önlemleri kapsamında vatandaşlarını uyarmıştı. Dışişleri Bakanlığı ise gece saatlerinde konuyla ilgili soruya yanıt verdi. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Hüseyin Müftüoğlu açıklamasında, "ABD makamları bu açıklamayı herhangi bir somut istihbarata istinaden değil, güvenlik makamlarımızca alınan mutat önlemlere dayanarak yapmıştır" dedi.

Müftüoğlu'nun ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'nun yayımladığı güvenlik mesajıyla ilgili cevabı şu şekilde:

'ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu, İstanbul/Şişli ve Mecidiyeköy çevresinde alınan bazı güvenlik önlemleri hakkında bir mesaj yayımlamıştır.

ABD makamları bu açıklamayı herhangi bir somut istihbarata istinaden değil, güvenlik makamlarımızca alınan mutat önlemlere dayanarak yapmıştır'

ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'nun söz konusu mesajı şöyleydi:

'ABD vatandaşlarını, olası bir terör tehdidine karşı Mecidiyeköy'de, özel olarak Ağaoğlu Sokak'taki artan Türk güvenlik önlemleri konusunda bilgilendirmek isteriz.

Şu aşamada konsolosluk, terör tehdidiyle ilgili yeni bilgilere sahip değil ancak ABD vatandaşlarına 28 Mart'ta yayınlanan seyahat uyarısının hala geçerli olduğunu hatırlatırız. Bölgede yaşayan ABD'liler daha dikkatli olmalılar.'

Görüntü Dökümü:

----------

/DÜN AKŞAM ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLER

-Mecidiyeköy'deki polis önlemi

-Denetim yapan polis

-Araçların durdurulması

===============================

2- İSTANBUL'DA LYS HEYECANI

  

Ramazan EĞRİ - İSTANBUL DHA

Üniversite adaylarının katıldığı Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) kapsamında fen bilimleri alanında yapılan LYS-2, saat 10.00'da başladı.

Sınav  için Marmara Üniversitesi Haydarpaşa kampüsüne gelen öğrencileri velileri yalnız bırakmadı. Sınava giriş belgesini evde unutan bir öğrenci 09.45'e 10 dakika kala okula geldi. Mert Büyükbaş adlı bir öğrenci vatandaşların yardımıyla okulun yakınında bulunan hastanenin idare bölümümden bilgisayar çıktısı alarak koşarak üniversiteye geldi. Fakat öğrenci bu sefer de kimliğini kuzeninde unutunca görevli polis memuru ve velilerin yardımıyla son saniyede sınavın yapılacağı üniversiteye girdi Öğrenciler sınava girmesiyle velileri de üniversitenin bahçesinde ve önünde heyecanlı bekleyişe başladı. Bir  velisi ise Yasin'i şerif okuyarak dua etti.

Görüntü Dökümü:

------------

-Öğrencilerle röp

-Velilerle röp

-Üniversite bahçesinde ve önünde bekleyen öğrenciler

-Üniversitenin kapısının kapatılması

-Yasin'i şerif okuyan öğrenci velisi

-Sınava girmek için koşan öğrenci

-Genel ve Detay

=====================

3- CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, 15 TEMMUZ ANITI İÇİN KÖPRÜDE İNCELEME YAPTI...

Haber: Özgür ALTUNCU  -  İstanbul DHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında yapılacağını duyurduğu anıt için dün incelemelerde bulunduğu öğrenildi. Fatih'ten Beylerbeyi Sarayı'na geçerken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında aracını durduran Erdoğan'ın, bölgede bir süre dolaştığı bildirildi. Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'un da aralarında bulunduğu çok sayıda darbe karşıtı sivil, o zamanki adıyla Boğaziçi Köprüsü'nde darbeciler tarafından şehit edilmişti. İstanbul'daki toplam 94 şehidin adının burada yapılacak anıtta ölümsüzleştirileceği belirtildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın anıtın 15 Temmuz'un yıldönümüne yetiştirilmesi için talimat verdiği de öğrenildi. Anıtın köprünün Anadolu yakası çıkışında, kaldırılan gişelerin dış duvarı ile metrobüs yolu bitişiğinde otopark olarak kullanılan alana yapılması bekleniyor. 

ERDOĞAN DAHA ÖNCE AÇIKLAMIŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ekim ayında yaptığı açıklamada, İstanbul ve Ankara'ya zafer anıtı yapılacağını söylemiş, "Biz bir zafer anıtını inşallah 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün çıkışına dikeceğiz. Oraya şehitlerimizin ismini yazacağız. Aynışekilde bir tanesini de Ankara'ya dikeceğiz. Böylece, unutturmayacağız ve unutmayacağız. Onun için 15 Temmuz'u "Şehitlerimizi Anma Günü" ilan ettik." ifadelerini kullanmıştı .

===================================

4- CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SÜLEYMAN DEMİREL İÇİN ANMA MESAJI YAYINLADI 

 

 

Haber: Özgür ALTUNCU -  İstanbul DHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefat yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında, "Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, üstlendiği görevler ve icraatlarıyla siyasi tarihimizde derin izler bırakmıştır. Devlet ve siyaset adamı olarak milletimizin gönlünde ayrı bir yer edinmiş olan 9. Cumhurbaşkanı Demirel'e vefatının yıl dönümünde rahmet niyaz ediyor; kendisini saygıyla anıyorum" ifadelerini kullandı.

=======================

5- MALTEPE CEZAEVİ ÖNÜNDE ADALET NÖBETİ 3. GÜNÜNDE

 

 

Haber-Kamera: Ramazan EĞRİ İstanbul DHA

Maltepe Cezaevi önünde CHP'lilerin tuttuğu "adalet nöbeti" 3. gününde.

Polisin geniş güvenlik önlemleri aldığı Maltepe Cezaevi önünde Enis Berberoğlu için tutulan Adalet nöbeti 3. Gününe girdi. Maltepe Cezaevi önündeki grup ellerindeki dövizlerle nöbet tutmaya devam ediyor.

Görüntü Dökümü:

-----------

-Nöbet tutan partililerle röp

-Partililerin slogan atması

-Polisin geniş güvenlik önlemi alması

-Genel ve Detay

===================

6- MAÇKA PARKI'NDA "ADALET NÖBETİ" 3. GÜNÜNDE

  

Haber - Kamera : İdris TİFTİKCİ - İSTANBUL DHA

Maçka Parkı'nda CHP'lilerin başlattığı "Adalet Nöbeti" üçüncü gününde.

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a başlattığı "Adalet Yürüyüşü" ile birlikte İstanbul'da partililer, Maçka Parkı'nda 'Adalet Nöbeti'ne başladı. Nöbetin üçüncü gününde CHP Beykoz, Ataşahir ve Eyüp ilçe örgütlerinden temsilciler sabahın erken saatlerinde parka gelerek nöbete başladı. Çevrede polisin de güvenlik önlemi aldığı görüldü.

Nöbet sürecince her gün Maçka Parkı'nda söyleşiler, konserler ve tiyatro ile film gösterimleri, yeryüzü sofraları kurularak iftar yapılacak. 

Görüntü Dökümü 

-----------

Parktan Detay 

Nöbet tutanlar

 ======================

7- FETÖ'NÜN ADLİ TIP YAPILANMASI DAVASI; 11 SANIĞIN TAHLİYESİNE, 4 SANIĞIN TUTUKLANMASINA KARAR VERİLDİ

Yüksel KOÇ/İSTANBUL, FETÖ/PDY'nin İstanbul Adli Tıp Yapılanmasına yönelik 39'u tutuklu 2'si firari 52 sanığın, "Silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada tutuklu yargılanan 11 kişinin tahliyesine, tutuksuz yargılanan 4 kişinin de tutuklanmasına karar verildi. Duruşma salonunda bulunan 3 kişi tutuklanırken, duruşma salonunda bulunmayan bir sanık hakkında da yakalama kararı çıkarıldı. Mahkeme, tahliye edilen 11 kişi için yurt dışına çıkış yasağı koydu.

İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesi'nde Pazartesi başlayan ve dün gece yarısına kadar süren davada mahkeme 11 tutuklu sanığın tahliyesine, tutuksuz yargılanan 4 kişinin de tutuklanmasına karar verildi.

Dün geç saatlerde sona eren davada, tutuklu sanıkların avukatları tahliye talebinde bulundu. Avukatların tahliye taleplerinin ardından kısa bir ara veren mahkeme, 20 sanığın FETÖ / PDY terör örgütünün önemli haberleşme aracı olan ByLock kullanıcısı oldukları gerekçesiyle tutukluluk hallerinin devamına karar verirken, 9 sanığın da dosya kapsamındaki mevcut delil durumu, tanıklar ve diğer sanıklara baskı uygulayabilecekleri gerekçesi ile tutukluluk hallerinin devamına karar verdi. 

TUTUKSUZ YARGILANAN 4 SANIK HAKKINDA TUTUKLAMA KARARI

Pazartesi ve Salı günleri yapılan duruşmalarda iki tutuksuz sanığın tutuklanmasına karar veren mahkeme, dün de tutuksuz yargılanan 4 sanığın tutuklanmasına karar verdi. Mahkeme, tutuksuz yargılanan sanıklar Bünyamin Başpınar, Hasan Bayram, Muhammet Nabi Kantarcı ve Semih Dokurer'in mevcut delil durumu ve bu delillerin karartılmaması, tanıklar ve diğer sanıklar üzerinde baskı uygulayabileceklerini gerekçe göstererek tutuklanmalarına karar verdi. Duruşmada hazır bulunan Hasan Bayram, Muhammet Nabi Kantarcı ve Semih Dokurer tutuklanırken, duruşmada hazır bulunmayan Bünyamin Başpınar hakkında ise yakalama kararı çıkarıldı.

11 KİŞİ TAHLİYE EDİLDİ

Mahkeme, sanıklar Aynur Devret, Aysun Yakar, Ferruh Baklacıoğlu, Gülhan Yağmur, İhsan Yalçın, Soner Hacımustafaoğlu, Volkan Ünal, Mansur Beğenen, Bedriye Akkaya, Yusuf Aynacı ve Oğuzhan Yakupoğlu'nun ise tahliyelerine karar verdi. Tahliye edilen sanıkların yurt dışına çıkışları yasaklandı.

ÜÇ SANIĞIN ADLİ TIP'A SEVKİNE KARAR VERİLDİ

Mahkeme, intihara eğilimi olduğunu bildiren tutuklu sanık Vahit Ünal'ın, duruşmadaki hal ve tavırlarını da dikkate alarak Adli Tıp Kurumu'na sevkine karar vererek, tutukluluk halinin hayati tehlike oluşturup oluşturmayacağı yönünden rapor istenmesine karar verdi. Sanıklar Nuri Çalışkan ve Bekir Uyar'ın da fiziksel rahatsızlıkları nedeni ile Adli Tıp'a sevkine karar veren mahkeme, bu kişilerin de tutukluluk hallerinin hayati tehlike oluşturup oluşturmayacağı yönünden rapor istenmesine karar verdi.

GİZLİ TANIKLAR SEGBİS SİSTEMİ İLE DİNLENECEK

Mahkeme, dosya kapsamındaki gizli tanıkların bir sonraki celse, ses ve görüntü perdelemesi yapılarak SEGBİS sistemi ile dinlenmesine karar verdi.

===================

8-KİLİSE BAHÇESİNDE SAHUR

 

Enver ALAS - İSTANBUL DHA

Sarıyer Belediyesi ve Büyükdere Surp Hıripsimyants Ermeni Kilisesi Vakfı işbirliğiyle kilise bahçesinde sahur programı düzenlendi.

Programa, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Büyükdere Surp Hıripsimyants Ermeni Kilisesi Vakfı üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Sahurun ardından yemek duası okundu.

Görüntü Dökümü:

-------

-Sahurdan görüntüler

 

================================

9- BAŞBAKANIN EŞİ SEMİHA YILDIRIM KIZILAY'IN İFTARINA KATILDI

  

İstanbul DHA

Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen iftara katıldı.

Semiha Yıldırım'ın konuşmasının ardından Kızılay'ın anaokullarının yapımında bağışta bulunan bağışçılara ödül takdim edildi. Semiha Yıldırım, beş bağışçıdan daha anaokulu sözü aldı. Programda ayrıca Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı tarafından Yıldırım'a Kızılay Anaokulu maketi hediye edildi.

Görüntü Dökümü:

----------

-İftara katılanlar

-Semiha Yıldırım'ın konuşma

-Detaylar

 KADIN BASKET MİLLİ TAKIMINA BABALAR GÜNÜ SÜRPRİZİ

 

=================================

10- GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR

 

Haber-Hüseyin ASLIYÜCE-İSTANBUL

Türk Hava Yolları,(THY) 18 Haziran Babalar Günü nedeniyle sponsoru olduğu A Milli Kadın Basketbol Takımı oyuncularına bir sürpriz hazırladı.

Letonya ile İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda  FIBA Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında geçen hafta oynanan ve (A) Milli takımın hazırlık maçı sonrasında gerçekleşen bu sürprizi de basketbolcular gözyaşlarını tutamadı.

THY'nin sosyal medya hesabında yayınlanan sürpriz şöyle gerçekleşiyor. Türkiye-Letonya hazırlık maçı sonrasında ışıkların kapanması ile karanlıkta kalan A Milli Kadın Basketbol Takımımız önce babalarının duygusal mesajlarını izlediler, sonra da bir anda perdenin kalkması ile babalarını karşılarında gördüler. ve babalarına koşarak sarıldılar. Şarkıcı Nilüfer de hazırlanan babalar günü klibinde 'canım babam' isimli eseri seslendirdi.

Görüntü dökümü

-Babalar günü özel kibi

=============================

11- METRODA 'BABALAR GÜNÜ'NDE AĞLATAN SÜRPRİZ

Haber: İSTANBUL

İstanbul metrosunda 'Anne Eli Değerse' kampanyası ile Anneler Günü'nü çok eğlenceli bir kampanyayla kutlayan Metro İstanbul, Babalar Günü'nü de unutmadı.

İstanbul metrosunda çalışan güvenlik görevlisi, vatman, hat bakım görevlisi ve mühendis gibi farklı birimlerde çalışan personele 'babalar günü' sürprizi yapıldı

Çocukları onlar için yazırlanan  Babalar Günü mesajlarını seslendirdi. Her şeyden habersiz babalar, bir anda çocuklarının sesini duyunca duygu dolu anlar yaşadı. Babalar Günü sürpriziyle karşılaşan ilk personel, güvenlik görevlisi Sedat Şencan oldu. Peronda rutin işleriyle meşgul olan ve hiç beklemediği bir anda çocuğunun sesini, iç anons sistemi üzerinden duyan baba, duygularını ifade etmekte zorlandı ve gözyaşlarını tutamadı. Mühendis olarak çalışan bir diğer baba Fatih Gültekin de olacaklardan habersiz bir şekilde günlük toplantısına girdi. Toplantı esnasında gösterilen sunum birden değişti ve mühendis baba, çocuklarının Babalar Günü videosu ile karşılaştı. Bu sürprizle şaşkına dönen babanın mutluluğu görülmeye değerdi. Metro seyir halindeyken, araç içi anonsunda kendi çocuklarının sesini duyan vatman Hakan Sarıkoç da hayatının en anlamlı seferini yapmış oldu. Vatman Hakan Sarıkoç  ile birlikte, yolcular da büyük bir duygulu anlar yaşadı. Metro İstanbul'un son sürprizi de hat bakım görevlisi Eyüp Uzer'e oldu. Gecenin bir yarısında, büyük bir gayretle hatların bakımını yaparken çocuğunun sesini duyan Eyüp Uzer, yaşadığı bu güzel sürprizle gecenin tüm yorgunluğunu unuttu. Metro İstanbul, çalışanlarına hazırladığı sürprizleri basın mensupları ile paylaşmak ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınlamak için de kısa filmlere dönüştürdü.

Metro İstanbul Genel Müdürü Kasım Kutlu "Biz Metro İstanbul ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak büyük bir aileyiz bu büyük ailenin sıcaklığını yolcularımıza da yaşatmak istiyoruz. Peronlarımızdan çıkana kadar evde misafirleri ağırlama duygusuyla yolcularımızı misafir ediyoruz. Bizler için 24 saat anneler, 24 saat babalar günüdür. En büyük hediye babayı anneyi gülerek kucaklamak ve sevmektirö diye konuştu.

Görüntü Dökümü

-----------------------

Metro istasyonundan görüntü

Vagonlardan görüntü

Güvenlik görevlisi Sedat Şencan kızının sesini dinlemesi ve ağlaması

Sedat Şencan'ın çocuklarına sarılması

 Sedat Şencan açıklamaları

vatman Hakan Sarıkoç'un metro istasyonu yanaşması

Ellerinde çiçekle babalarını bekleyen çocuklarının görüntüsü

Hakan Sarıkoç'un çocuklarına sarılması ve açıklamaları

Hat bakım görevlisi Eyüp Uzer'in çalıştığı sırada çocuğunun yanına gelmesi

Eyüp Uzer'i çalışma arkadaşları alkışlarken

Eyüp Uzer'in açıklamaları

mühendis Fatih Gültekin toplantıda yaptığı konuşma

Fatih Gültekin'in toplantı sırasında çocuklarının mesajını görmesi ve şaşkınlığı

Fatih Gültekin'in çocuklarının toplantı salonuna girmesi ve babalarına sarılması

=====================

12- ÇİN BAŞKONSOLOS VEKİLİ: TÜRKİYE İLE ARAMIZDAKİ İLİŞKİLER DERİNLEŞTİ

İhsan DÖRTKARDEŞ/İSTANBUL, - ÇİN Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolos Vekili Chen Su, ülkesi ile Türkiye arasındaki stratejik, ekonomik, siyasi ve kültürel gibi ilişkilerin derinleştiğini söyledi.

İstanbul'daki Yön Radyo ile Çin'deki Sincan Halk Radyosu arasındaki yayın işbirliğinin 10'uncu yıldönümü nedeniyle Grand Cevahir Hotel'de  tören düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı, iki ülke halk türküleri ve halk danslarından örnekler sunulan törende konuşan Çin'in İstanbul Başkonsolos Vekili Chen Su, iki radyonun 10 yıl önce stratejik işbirliğine giderek yaptıkları ortak yayınların halklar arasındaki işbirliği ve iletişime ve ilişkilerin stratejik düzeye taşınmasında çok önemli katkı sağladığını anlattı. Çin ile Türkiye arasındaki stratejik ilişkilerin günümüzde geliştiğini, derinleşerek karşılıklı ikili görüşmelere yansıdığını belirten Chen Su, şöyle devam etti:

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen ay Çin'de yapılan 'Kuşak ve Yol' uluslararası işbirliği zirvesine katıldı ve Çin Cumhurbaşkanı Xe Jinping ile son 2 yılda 4'üncü görüşmeyi yaptı. Bu kadar sık görüşmeler iki ülke arasındaki yakın ilişkilerin yansımasıdır. İki ülkenin kapsamlı işbirliği  sağlam bir temel atıyor. Şu anda iki ülke kuşak ve yol insiyatifinin ortak koridor projesine bağlanması için büyük emek harcıyor.ö

"İPEK YOLU CANLANDIRILMALIö

 Chen Su, eski İpek Yolu'nun canlandırılması için politika ve  para iletişimi ile ulaşımın birbirine bağlanmasını gerektirdiğini vurgularken şunları ekledi:

"Halklar arasındaki iletişimi, İpek Yolu'nun yeniden canlandırılmasının en önemli unsuru olarak görmemiz lazım. Sincan Halk Radyosu ile Yön Radyo, halkların yüreğinden gelen sesi doğru bir şekilde ifade edecek, halklar arasındaki iletişimi pekiştirecek ve ülkeler arasındaki işbirliğini güçlendirecek, böylece ortak istişare, gelişme ve kazanç niteliğindeki kuşak ve yol inisiyatifini yerine getireceklerdir.ö

Görüntü Dökümü:

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolos Vekili Chen Su'nun konuşmasından görüntüler

===================

13- - CAN BONOMO'DAN COŞKULU KONSER

 

 

İhsan DÖRTKARDEŞ/İSTANBUL,

 'ALTERNATİF Müziğin' sevilen ismi Can Bonomo, Avcılar'da yaklaşık 3 bin hayranını coşturdu.

Avcılar Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri kapsamında Gümüşpala Mahallesi'ndeki Paşaeli Parkı Nejat Uygur Sahnesi'nde dün gece sahneye çıkan Bonomo, başta son albümü 'Kainat Sustu' olmak üzere sevilen şarkılarını söyledi. Kendisini izlemek için saatler öncesinden gelen büyük bölümü genç hayranlarından sahneye yaklaşmasını isteyen Can Bonomo'nun çağrısı üzerine yüzlerce hayranı sahnenin önüne kadar geldi. Görevliler, şarkılarına bir ağızdan eşlik ettiği Bonomo hayranlarının sahneye fırlayarak sanatçıya sarılmak istemesine karşı tetikte bekledi. Konserinde bir ara seyircilerle sohbet eden Can Bonomo, "Şarkıların, güzellemelerin ekseriyeti sarışınlara yapılıyor. İşte atıyorum: 'Gel gel sarışınım gel' gibi. Halbuki  hepimiz kara esmeriz. Dedik ki; Bir esmer şarkısı yapalım" diyerek 'Esmer' şarkısını söyledi. Genç hayranlarının büyük bölümünün Fikret Kızılok'u tanımadığına dikkat çeken Can Bonomo, bir döneme damgasını vuran sanatçıyı tanıyan orta yaşlı hayranlarını alkışladığını söyledi.

Görüntü Dökümü:

Can Bonomo konseri ve hayranlarından görüntüler