Deyrizor Haberleri

Deyrizor haber, Deyrizor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deyrizor - 11.07.2020
Suriye'de İran destekli gruplara düzenlenen hava saldırısında 35 terörist öldü
Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde, Beşşar Esed rejimi saflarında yer alan İran destekli yabancı terörist gruplara ait bir konvoya aidiyeti bilinmeyen savaş uçaklarınca düzenlenen saldırıda 35 terörist öldü.
Deyrizor - 03.07.2020
Suriye'de İran destekli yabancı teröristlere ait hedeflere hava saldırıları
Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde Beşşar Esed rejimi saflarında yer alan İran destekli yabancı terörist gruplara ait bazı mevkilere hava saldırıları düzenlendi.
Deyrizor - 29.06.2020
Son dakika haberleri | YPG/PKK Deyrizor'da protesto edildi
Son dakika haberi... Suriye'nin Deyrizor ilinde terör örgütü YPG/PKK'nın işgali altında yaşayan siviller, keyfi tutuklamaların son bulması ve güvenlik ortamının sağlanması amacıyla örgüt karşıtı gösteriler düzenledi.
Deyrizor - 22.06.2020
BM, terör örgütü YPG/PKK'nın işgalindeki Hol Kampı'ndaki insani durumdan "derin endişe" duyuyor
Kamplarda kapana kısılanların çoğunun geçen yıl DEAŞ'ın Deyrizor'da "yenilgiye uğratılmasından" sonra bölgeye getirildiğini aktaran Bachelet, bunun yanı sıra binlerce kişinin ise 2016'dan bu yana Hol kampında tutulduğunu anımsattı.
Deyrizor - 21.06.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- Rus savaş uçaklarının Suriye'nin doğusundaki Deyrizor kentine bağlı El-Kuriye ilçesinde bir cami ile yerleşim yerine vakum bombasıyla düzenlediği hava saldırısında 35 sivil yaşamını yitirdi, 70 kişi yaralandı.
Deyrizor - 11.06.2020
Son Dakika | Suriye'nin Baas rejimine karşı "azami baskı" siyaseti uygulamanın tam vakti
Kuzey Kore ve Suriye arasındaki askeri işbirliğinin kesilmesi Pyongyang ve Şam arasındaki savunma ilişkileri, Suriye'nin kitle imha silahlarının temel unsuru olmuştur. 2007 yılında İsrail Hava Kuvvetleri, düzenlediği bir saldırı ile Deyrizor'daki El-Kibar nükleer tesisini imha etti.
Deyrizor - 27.05.2020
ABD, Suriye'de alçak irtifa hava savunma füze sistemi konuşlandırdı
ABD güçleri, Suriye'nin Deyrizor ilinde terör örgütü YPG/PKK işgali altındaki doğal gaz sahası yakınlarına alçak irtifa hava savunma füze sistemi konuşlandırdı.
Deyrizor - 27.05.2020
Irak, DEAŞ'ın üst düzey yöneticilerinden el-Ciburi'nin öldürüldüğünü açıkladı
Operasyonun Irak Terörle Mücadele Timleri'nin verdiği istihbarat bilgileri doğrultusunda düzenlendiğini belirten Resul, "Çok tehlikeli bir terörist olan el-Ciburi'nin Irak ve Suriye'deki izleri son dönemde yoğun takip altında alınması ardından, koalisyon uçakları Suriye'nin Deyrizor ilinde düzenlediği hava saldırısı sonucu öldürüldü" dedi.
Deyrizor - 22.05.2020
DEAŞ'ın iki kritik ismi Deyrizor'da öldürüldü
ABD öncülüğündeki DEAŞ karşıtı koalisyon, SDG ismini kullanan YPG/PKK ile düzenlediği operasyonda, DEAŞ'ın sözde Kuzey Bağdat sorumlusu ve sözde lojistik sorumlusunu Suriye'de öldürdüklerini açıkladı.
Deyrizor - 21.05.2020
20 Mayıs 2020 Haberleri
20 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Deyrizor - 08.05.2020
Terör örgütü DEAŞ, Humus'da Esed rejimi ve İran destekli gruplarla çatıştı
Terör örgütü DEAŞ, Deyrizor ve Humus illerinde sık sık Esed rejimi ve İran milislerini hedef alıyor.
Deyrizor - 04.05.2020
Terör örgütü DEAŞ'a yılın ilk 4 ayında büyük darbe
Bursa'nın İnegöl ilçesinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticilerinden olduğu belirlenen "Abu Taki Alshamy" kod adlı Suriye uyruklu Y.A.A. (50) yakalandı. İlçede bir inşaatta gözaltına alınan zanlının, Suriye'nin Deyrizor kentine bağlı El-Meyadin ve El-Bukemal bölgelerinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi olarak faaliyet gösterdiği belirlendi.
Deyrizor - 02.05.2020
Esed rejimi Kovid-19'a rağmen keyfi tutuklamalarını sürdürüyor
Başkent Şam ve kırsalında 25, Deyrizor'da 18, Dera'da 11, Halep'te 9, Hama'da 8, Humus'da 6, Haseke'de 3, Süveyda'da ise 2 kişi rejim güçlerince alıkonuldu.
Deyrizor - 30.04.2020
Terör örgütü DEAŞ Deyrizor'da Esed rejimi ve İran destekli gruplarla çatıştı
Suriye'nin doğusunda, Beşşar Esed rejimi ve İran milislerinin kuşatması altındaki çöl bölgesinde varlık gösteren DEAŞ'lı teröristler, Deyrizor ilinde Beşşar Esed rejimi ve İran destekli yabancı terörist gruplarla çatıştı.
Deyrizor - 09.04.2020
Terör örgütü DEAŞ Deyrizor'da Esed rejimi ile çatıştı
Suriye'de, yalnızca Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin kuşatması altındaki çöl bölgesinde varlık gösteren DEAŞ'lı teröristler, Deyrizor ilindeki cephe hattına sızarak rejim güçleri ile çatıştı.
Deyrizor - 21.03.2020
Sığınmacılar kandil dualarında huzurlu bir hayat diledi
Deyrizor'da öğretmenlik yapan ve iç savaş nedeniyle ülkesini terk eden Suriyeli Wefa El Abid (36), AA muhabirine, birkaç gün sonra bebeğinin doğacağını ve artık çok yorulduğunu söyledi.
Deyrizor - 20.03.2020
Terör örgütü YPG/PKK, Suriye'de DEAŞ'lıları serbest bırakmaya devam ediyor
ABD destekli YPG/PKK'lı teröristler, halihazırda Haseke, Rakka ve Deyrizor illerinde on binlerce DEAŞ'lı teröristi ve ailelerini alıkoyuyor.
Deyrizor - 12.03.2020
ABD öncülüğündeki koalisyon, Suriye'de İran'a ait hedefleri vurdu
AA'nın Deyrizor'daki güvenilir kaynaklardan aldığı bilgiye göre, koalisyona ait savaş uçakları, Bukemal ilçesinde bulunan İmam Ali üssü, sanayi ve Hizam bölgelerindeki askeri noktalara saldırdı.
Deyrizor - 11.03.2020
Lübnan'daki Suriyeli mültecilerin kalmak ile dönmek arasındaki dramı sürüyor
Suriyeli kadın mülteci Ummu Muhammed, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Suriye'nin Deyrizor kentinden Esed rejiminin zulmünden kaçarak ailesiyle Lübnan'a geldiklerini ancak burada da yoksulluğun pençesine düştüklerini ifade etti.
Deyrizor - 04.03.2020
Bursa'da yakalanan DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi ve oğlu tutuklandı
Operasyonlar Bursa, İzmir ve Kocaeli Emniyet Müdürlükleri ekipleri, Suriye'nin Deyrizor kentine bağlı El-Meyadin ve El-Bukemal bölgelerinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi olarak faaliyet gösteren Y.
Deyrizor - 25.02.2020
Bursa'da yakalanan DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisinin eşi ve oğlu adliyede
Operasyonlar Bursa, İzmir ve Kocaeli Emniyet Müdürlükleri ekipleri, Suriye'nin Deyrizor kentine bağlı El-Meyadin ve El-Bukemal bölgelerinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi olarak faaliyet gösteren Y.
Deyrizor - 23.02.2020
Esed rejimi için savaşan "eski DEAŞ güvenlik sorumlusunun" İdlib'de öldürüldüğü iddiası
Eski İranlı diplomat, bazı DEAŞ'lı teröristlerin rejim güçlerine katıldığını öne sürmüştü Lübnan'ın el-Meyadin televizyonunda 9 Şubat'ta katıldığı programda ABD'nin 3 Ocak'ta Irak'ın başkenti Bağdat'ta öldürdüğü İranlı general Kasım Süleymani'yle ilgili bilinmeyenleri anlatan eski İranlı diplomat Emir Musevi, DEAŞ'lı teröristlerin rejim güçlerine katıldığını şu sözlerle ifade etmişti: "Suriyeli gençlerden oluşan bazı DEAŞ'lı esirler, hatalarını anlayınca günahlarına kefaret olması için Suriye ordusunun saflarında Deyrizor'un kurtarılmasında yer aldı.
Deyrizor - 19.02.2020
DEAŞ "infaz videoları" için Suriye'de özel merkez kurmuş
Y.A.A, infaz videolarının Suriye'nin Deyrizor kentinde Avrupa'dan getirilen son teknoloji ürünü elektronik cihazlar ve kameraların bulunduğu merkezde hazırlanıp montajlandıktan sonra dünyaya servis edildiğini de aktardı.
Deyrizor - 19.02.2020
DEAŞ "infaz videoları" için Suriye'de özel merkez kurmuş
Y.A.A, infaz videolarının Suriye'nin Deyrizor kentinde Avrupa'dan getirilen son teknoloji ürünü elektronik cihazlar ve kameraların bulunduğu merkezde hazırlanıp montajlandıktan sonra dünyaya servis edildiğini de aktardı.
Deyrizor - 18.02.2020
İdlib'i bu kez de akaryakıt sıkıntısı vurdu
– SURİYE'nin İdlib kentinde akaryakıt sıkıntısı yaşanması, bölgedeki insanların hayat şartlarını daha da zorluyor. Temel ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşlar yardım istiyor. M5 karayolunun kapalı olduğunu, PKK/YPG'nin de yakıt vermediğini söyleyen halk, İdlib'de akaryakıtın bitmek üzere olduğunu belirtti. İdlib'de 5 ay önce 3 lira olan mazot şimdi ise 8 lira.   Terör örgütü PKK/YPG'nin Suriye'nin kuzeyindeki Deyrizor bölgesinde petrol rafinelerinden elde edilen petrolün muhaliflerin kontrolünde bulunan İdlib'e sevkiyatına engel olması ve rejim güçlerinin M5 karayolunu elinde bulundurması nedeniyle bölge halkı zor günler geçiriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deyrizor Haber, Deyrizor Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Deyrizor haber sayfamızda Deyrizor haberleri okuyabilir, Deyrizor son dakika haberleri ve güncel Deyrizor gelişmelerini görebilirsiniz. Terör örgütü YPG/PKK Deyrizor'da protestoculara ateş açtı: 1 ölü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 06:18:29. #1.14#

title