Devrekli Muhtarlar Derneğinden Dayanışma Yemeği - Haberler
Haberi Paylaş

Devrekli Muhtarlar Derneğinden Dayanışma Yemeği

Devrekli Muhtarlar Derneğinden Dayanışma Yemeği
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Devrekli Muhtarlar Derneği tarafından üyelerine yönelik dayanışma yemeği düzenlendi.

Devrekli Muhtarlar Derneği tarafından üyelerine yönelik dayanışma yemeği düzenlendi.

Zonguldak'ın Devrek İlçesinde faaliyette bulunan Devrekli Muhtarlar Derneği tarafından organize edilen Dayanışma Yemeğinde siyasiler,protokol ve mahalle ve köy muhtarları bir araya geldi. Değirmen Restoranda organize edilen yemekte konuşan Devrekli Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem Benli, "Derneğimiz tarafından ilk kez organize edilen etkinliğimize uzaktan yakında iştirak eden herkese teşekkür ediyorum. Bu akşam ki yemeği düzenlememizin amacı, gerek siyasi parti temsilcilerimiz, gerek protokol üyelerimiz ve gerekse mahalle ve köy muhtarlarımız ile bir araya gelerek kaynaşmayı ve dayanışmayı sağlamaktır. Düzenlenen bu organizasyonumuza iştirak eden herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Zonguldak AK Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu da yaptığı konuşmada, "Muhtarlarımızın özlük haklarının iyileştirilmesi için hükumetimiz elinden geleni yapmaktadır. Şimdilik asgari ücret düzeyinde maaşlarınız en kısa zamanda hayata geçecek ve bundan sonra da sizler için her türlü özlük haklarınızın iyileştirilmesi için hükumetimiz tarafından çalışmalarımız devam etmektedir" diye konuştu. Zonguldak AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar ise "Öncelikle bu geceyi organize eden dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikler dayanışmayı ve kaynaşmayı sağlam için çok iyi bir fırsattır. Benimde babam yıllarca muhtarlık yaptı muhtarlığın ne demek olduğunu bilirim. Zordur muhtarlık her şeyden siz sorumlusunuz. Özveri ister geliri yoktur ama gideri çoktur. Ama inşallah bundan sonra da muhtarlarımızın maddi durumlarını iyileştirmek için hükumetimiz çalışmalara devam etmektedir.Bizlerde sizler için bundan evvel olduğu gibi bundan sonra da ne gerekiyorsa elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz bizlere güvenin. Birde Zonguldak'ımızın hava limanı ilgili bir sorunu var.Avrupa Zonguldaklılar Derneği tarafından da sıkı bir şekilde takibi yapılan Türk Hava Yollarının ilimizden yurt içi uçuşlarına başlaması ile ilgili ve diğer sorunları yakından takip ediliyor. İnşallah Ankara'dan bizler de konunun takipçisiyiz "diye konuştu.Düzenlenen yemeğe; Zonguldak AK Parti Milletvekilleri Özcan Ulupınar, Faruk Çaturoğlu, Devrek Kaymakamı Yakup Güney, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Üsteğmen Serkan Koparan, İl Genel Başkanı Vacit Durdubaş, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş,AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kelebek,İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirbaş,Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas,Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak,daire müdürleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı. - ZONGULDAK

Devrekli Muhtarlar Derneğinden Dayanışma Yemeği

Devrekli Muhtarlar Derneğinden Dayanışma Yemeği

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Faruk Çaturoğlu, Zonguldak, AK Parti, Devrek, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title