DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Haberleri

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü haber, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 14.10.2020
Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (5)
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'ye geçen yıl 1 milyon 350 bin grip aşısı geldiğini anımsatarak, "Bu yıl daha fazla aşımız olacak.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 11.10.2020
Simav Belediyesi araç filosuna 3 yeni araç ekledi
Kütahya'nın Simav Belediye Başkanlığı, çağdaş belediyecilik anlayışı ile her geçen gün hizmet ağını genişleterek, Devlet Malzeme Ofisi'nden 1 milyon 20 bin TL karşılığında 3 adet çöp toplama aracı satın aldı.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 29.9.2020
BAKAN ALBAYRAK, 'YENİ EKONOMİ PAKETİ'Nİ AÇIKLADI
HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Paketi'ni (YEP) 2021-2022-2023, açıkladı.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 29.9.2020
Yeni Ekonomi Programı açıklandı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Enflasyonun 2020 yılı sonunda yüzde 10,5'e gerilemesi, 2021 yıl sonunda yüzde 8 olarak gerçekleşmesi, program dönemi sonunda ise yüzde 4,9 düzeyine gerilemesi hedeflenmektedir.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 19.8.2020
Son dakika haberi | Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (3)
Son dakika haberleri... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Biz, 21 Eylül'de okulların temelde açılmasından yana bir yaklaşım içerisindeyiz.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 15.8.2020
Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü için PCR cihazı satın alınacak
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü için 60 adet "Real Time PCR cihazı" satın almak üzere ihale açtı.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 5.8.2020
Atama kararları
Buna göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü, Türkiye Elektrik İletim AŞ Genel Müdürlüğü, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ilişkin kadrolar yeniden düzenlendi.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 29.7.2020
Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (4)
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 65 yaş üstüne uygulanan kısıtlamalara ilişkin "Bayram sonrası, erken dönemde bu kısıtlamaları kaldırma noktasında Bilim Kurulunun yaklaşımı var." dedi.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 23.7.2020
Sağlık Bakanlığından Kovid-19 tanı kitlerine ilişkin açıklama Açıklaması
Sağlık Bakanlığından, "Türkiye'de kullanılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testlerinin doğruluğunun düşük olduğu ve Bakanlığın farklı birimlerindeki görev değişikliği ve ayrılmaların bu konuyla ilişkili olduğu"na dair iddiaların asılsız olduğu bildirildi.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 23.7.2020
Sağlık Bakanlığı: Koronavirüs testlerinin doğruluğunun düşük olduğu iddiaları asılsız
SAĞLIK Bakanlığı, Türkiye'de kullanılan koronavirüs testlerinin doğruluğunun düşük olduğuna, bakanlığın farklı birimlerindeki görev değişikliği ve ayrılmaların bu konuyla ilişkili olduğuna dair iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 23.7.2020
Kurumlar arası koordinasyonla Kırıkkale'de 2 ayda 75 milyon maske üretildi
Kırıkkale'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecinde cerrahi maske ihtiyacını karşılamak amacıyla kurumlar arası koordinasyonla hayata geçirilen tesiste, 2 ayda 75 milyon üretim gerçekleştirildi.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 21.7.2020
Türkiye'nin "teknik tekstil" ihracatında yıl sonu hedefi 2 milyar dolar
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, ham madde temininde yurt dışına bağlı olmayan teknik tekstil sektörünün, pandemi sınavından başarıyla çıktığını belirterek, "Türkiye'nin 'teknik tekstil' ihracatının yıl sonuna kadar 2 milyar...
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 11.7.2020
ARTED Başkanı Ayhan Öztürk: "Salgın tıbbi cihaz sektörünün önemini ortaya koydu"
Araştırmacı Tıp Teknolojileri Üreticileri Derneği (ARTED) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Öztürk, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın sürecinin, sürdürülebilir ve güçlü sağlık sistemlerinin ve bu sistemlerin yürümesini sağlayan paydaşların kritik önemini...
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 7.7.2020
İsrail'in İran'a yönelik asimetrik savaşı ve İran'ın muhtemel tepkileri
Geçen perşembe günü, İran'ın en önemli nükleer yakıt üretim sitelerinden biri olan Natanz Nükleer Tesisi'nde bir patlama meydana geldi.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 22.6.2020
EÜ Hastanesi son 3 yılda hizmet kalitesini artırdı
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Hastanesine son üç yıl içinde Rektör Budak'ın girişimleri sonucunda devletin zirvesi tarafından 111 milyon 230 bin 560 TL tutarında makine, teçhizat ve kişisel koruyucu malzeme alımı ile çeşitli nitelikte 947 personel desteği sağlandı.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 19.6.2020
Savunma ve havacılıkta ilk "hibrit" buluşma
OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) tarafından 2 yılda bir düzenlenen "Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri" (ICDDA), çok sayıda etkinliğin iptal edildiği bir dönemde sanal ve yüz yüze görüşmelerle yılın en önemli buluşmalarından biri olacak.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 18.6.2020
Irak, İran'ın Bağdat Büyükelçisine nota verdi
Irak Dışişleri Bakanlığı, İran'ın Bağdat Büyükelçisi İrc Mescidi'yi, Erbil'e bağlı Hacı Umran'daki dağlara yönelik hava saldırısı nedeniyle bakanlığa çağırarak nota verdi.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 17.6.2020
İran'dan IKBY'nin dağlık bölgelerine topçu ateşi
İran Devrim Muhafızları Ordusu (DMO), Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) Erbil kentine bağlı dağlık sınır bölgelerini topçu ateşiyle vurduklarını duyurdu.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 12.6.2020
Son dakika haber: İran'ın Suriye siyaseti değişebilir mi?
Son dakika haberlerine göre 2011 yılında başlayan iç savaşın her safhasında, kendi siyasal istikrarı pahasına Beşşar Esed'i askeri ve ekonomik olarak destekleyen İran'ın bunu yapmaktaki amacı, öncelikle kendi güvenliğinin tesisi olarak formüle edilmişti.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 10.6.2020
İran'ın çift başlı askeri sisteminde çatlak işaretleri
İran Ordusu Koordinasyon Yardımcısı ve eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Tuğamiral Habibullah Seyyari daha önce benzeri görülmemiş açıklamalarda bulunarak ülkenin siyasi ve ekonomik meselelerine müdahalesi dolayısıyla Devrim Muhafızları Ordusu'nu (DMO) üstü kapalı şekilde hedef aldı.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 10.6.2020
Kamu kurumlarının bazı ihtiyaçları DMO aracılığıyla temin edilecek
Kamu kurum ve kuruluşlarının, Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü ana statüsünde sayılarak, Hazine ve Maliye Bakanlığınca ilan edilecek mal ve hizmetleri, DMO aracılığıyla temin etmeleri gerekecek.
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü - 2.6.2020
Güneydoğu'dan 5 ayda 184 ülkeye 3,2 milyar dolar ihracat
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, yılın beş aylık döneminde 184 ülkeye 3 milyar 225 milyon 925 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Haberleri | Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Haber - Haberl - Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika devlet malzeme ofisi genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Grip aşısında risk grubu öncelikli -2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 19:59:11. #1.15#
title