DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Devlet Bahçeli haber, Devlet Bahçeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Bahçeli - 2.10.2020
HDP'li Gergerlioğlu Kobani eylemleri soruşturmasında 17 tutuklamayı değerlendirdi Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, "Anayasa Mahkemesi yeni hükümet sisteminin doğasına uygun şekilde yeni baştan yapılandırılmalıdır.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
Yeni Yasama Yılı başladı
Liderlerden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli salonda hazır bulunurken, HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan açılışta yer almadı.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meclis idamla ilgili olumlu karar verdiğinde ben onaylarım
'BU DA PARLAMENTONUN ÇALIŞMASIDIR' Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Anayasa Mahkemesi'nin yapısının değiştirilmesine ilişkin açıklamasıyla ilgili, "Bu da yine parlamento çalışmasıdır.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'te soruları yanıtladı Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, AYM'nin tüm unsurlarıyla yeniden masaya yatırılmasına ilişkin açıklaması hatırlatılarak, "Yüksek yargıyla ilgili sizin böyle bir düşünceniz var mı?" sorusunu Erdoğan, "Bu da yine parlamento çalışmasıdır.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2) - Yeniden
GENEL KURUL TOPLANDI TBMM Genel Kurulu, yeni yasama dönemi açılışı nedeniyle Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda toplandı. Genel Kurul Salonu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grupları hazır bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Kurul salonuna gelen ilk isimler arasında yer aldı.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2) - Yeniden
GENEL KURUL TOPLANDI TBMM Genel Kurulu, yeni yasama dönemi açılışı nedeniyle Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda toplandı. Genel Kurul Salonu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grupları hazır bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Kurul salonuna gelen ilk isimler arasında yer aldı.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2)
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2) ERDOĞAN LOCADAN İZLEDİ TBMM Genel Kurulu, yeni yasama dönemi açılışı nedeniyle Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda toplandı. Genel Kurul Salonu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grupları hazır bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Kurul salonuna gelen ilk isimler arasında yer aldı.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2)
ERDOĞAN LOCADAN İZLEDİ TBMM Genel Kurulu, yeni yasama dönemi açılışı nedeniyle Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda toplandı. Genel Kurul Salonu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grupları hazır bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Kurul salonuna gelen ilk isimler arasında yer aldı.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
MHP'li Yalçın: "MHP varken Türk milliyetçilerine başka hedef ve misyon biçmeye kalkanları Türk...
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, yaptığı açıklamada "Milli Düşüncesizlik Merkezi" adlı odağın son günlerde kendini "Türk milliyetçiliği davasının fikir mahfili" veya "kanaat önderleri çatısı" yerine koyarak çekim gücü oluşturma gayreti içine girdiğine şahit olunduğunu belirterek, "MHP'yi ve Ülkücü Hareket'i güçten düşürmek isteyen bu bölücü merkezin son dönemdeki rol çalma çabasının arkasında, zillet değirmenine dolap beygiri olup elde edilecek mahsulden pay kapma hesabı yatmaktadır. Milliyetçi-Ülkücü camiada ayrılıkçı faaliyetlerine hız verdiği gözden kaçmayan bu muzır ve bozguncu mahfil, Türk milliyetçiği davasının elde ettiği tarihi kazanımları ve topluma mal olma açısından aldığı mesafeyi yok farz ederek kitleleri ümitsizlik ve yeise sürükleme gayretindedir. Bu çıkar odağının amacı, milliyetçi camiayı derbeder, dağınık ve rehbersiz göstermeye çalışarak, Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP'nin üstlendiği misyonu liyakatle yerine getiremediği algısını yerleştirmektir. Burada saf tutanlar, başarabilirlerse kendilerini alternatif hareket olarak kabul ettirecekler, bir cazibe merkezi oluşturarak milliyetçi camiada ön almaya çalışacaklardır. Bu merkezi sevk ve idare edenlerin geçmişteki marifetlerine bakıldığında, hangi niyet ve tıynette oldukları daha net anlaşılacaktır. Adı geçen düşüncesizlik merkezinin başını çeken kişi, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in sağlığında da tefrika çıkarmaya ve bir grup tilmiziyle birlikte MHP'yi ele geçirmeye çalışmış, 'Türkeşsiz Türk milliyetçiliği' senaryosunu sahneye koyanlarla birlikte hareket etmiştir. Başbuğumuzun ebediyete irtihalinden sonra ülkücü iradenin tecellisiyle bayrağı devralan Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, buna rağmen kucaklayıcı ve kaynaştırıcı bir tavırla bahse konu kişiye MHP'nin kapılarını açmış, hatta partimizin ortak olduğu 57.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Anayasa Mahkemesi yeni hükümet sisteminin doğasına uygun şekilde yeni baştan yapılandırılmalıdır.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
MHP'li Semih Yalçın'dan "MHP" ve "Ülkücü Hareket" açıklaması Açıklaması
Yalçın, milliyetçi camiayı derbeder, dağınık ve rehbersiz göstermeye çalışanların, ülkücü hareket ve MHP'nin üstlendiği misyonu liyakatle yerine getiremediği algısını yerleştirmeye çabaladığını vurgulayarak şöyle devam etti: "Adı geçen düşüncesizlik merkezinin başını çeken kişi, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in sağlığında da tefrika çıkarmaya ve bir grup tilmiziyle birlikte MHP'yi ele geçirmeye çalışmış, 'Türkeşsiz Türk milliyetçiliği' senaryosunu sahneye koyanlarla birlikte hareket etmiştir. Başbuğumuzun ebediyete irtihalinden sonra ülkücü iradenin tecellisiyle bayrağı devralan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, buna rağmen kucaklayıcı ve kaynaştırıcı bir tavırla bahse konu kişiye MHP'nin kapılarını açmış, hatta partimizin ortak olduğu 57.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
MHP Grup Başkanvekili Akçay'dan CHP'ye tepki Açıklaması
Akçay, yaptığı yazılı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Türk milletinin, 16 Nisan 2017'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni tercih ettiğini, bu nedenle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne uygun, uyumlu siyasi ve hukuki düzenlemelerin yapılması gerektiğini ifade ettiğini hatırlattı.
Devlet Bahçeli - 1.10.2020
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Meclis'te soruları cevapladı Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Anayasa Mahkemesiyle ilgili değerlendirmesine ilişkin, "Burada anlamaya çalıştığımız şey şu: İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu ve Sayın Bahçeli birlikte bir çalışma mı yapıyor yoksa AK Parti ve Sayın Bahçeli bir...
Devlet Bahçeli - 30.9.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Milli güvenliğimizin sağlam esaslara bağlanmasının yanında iç huzur ve...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Milli güvenliğimizin sağlam esaslara bağlanmasının yanında iç huzur ve istikrar ortamının kökleşmesi için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin bütün kurum ve kurallarıyla yerleşmesi temel gündem olmalıdır.
Devlet Bahçeli - 29.9.2020
TBMM Başkanı Şentop canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
İdam cezası tartışmaları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gündeme getirdiği idam cezasıyla ilgili değerlendirmesi sorulan Şentop, şunları söyledi: "Bu konuyla ilgili şahsi görüşümü akademisyenlik dönemimden beri de ifade ettim.
Devlet Bahçeli - 29.9.2020
Son dakika! Mazlumder bazı davaların yeniden görülmesini talep etti
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talebi doğrultusunda Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kapatılan yayın organı Zaman gazetesinin yazarlarından tutuklu sanık Mümtazer Türköne'nin tahliye edildiğini anımsatan Taş, "Türköne'nin dosyası ilgili mahkemede incelendi ve sonunda Türköne'nin tahliyesine karar verildi ve tahliye gerçekleşti.
Devlet Bahçeli - 27.9.2020
Gün içinde geçilen "Ermenistan-Azerbaycan cephe hattındaki çatışmalar"la ilgili haberlerimizi...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı yazılı açıklamada, Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısını kınayarak "Yegane gayesi Türk düşmanlığı olan Ermenistan'ın ve kiralık silahlı unsurlarının Türk milleti karşısında tutunma ihtimali yoktur.
Devlet Bahçeli - 27.9.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ermenistan zulmünü ve hunhar suikastlarını lanetliyorum.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ermenistan zulmünü ve hunhar suikastlarını lanetliyorum.
Devlet Bahçeli - 27.9.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ermenistan'ın bugün sabah saatlerinde dost ve kardeş ülke...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ermenistan'ın bugün sabah saatlerinde dost ve kardeş ülke Azerbaycan'ın askeri birlik ve mevzilerine, sivil yerleşim birimlerine gerçekleştirdiği saldırılar düşmancadır, yeni bir kanlı sayfanın açılması demektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Devlet Bahçeli Haberleri | Devlet Bahçeli Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Devlet Bahçeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Devlet Bahçeli kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 20:50:57. #1.14#
title