DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Devlet Bahçeli haber, Devlet Bahçeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Bahçeli - 18.10.2020
MHP Yozgat İl Başkanlığı'na Tekin Irgatoğlu seçildi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajı okunduktan sonra konuşan Vahapoğlu, kongrede görevi bırakan il başkanı Ferhat Altan ve ekibine teşekkür ederken, göreve başlayacak Tekin Irgatoğlu ve ekibine başarılar diledi.
Devlet Bahçeli - 16.10.2020
Son dakika: MHP'den Hatay'daki yangın sonrası fidan kampanyası
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin TBMM'deki Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Fikret Hayali de kampanya için fidan bağışında bulundu.
Devlet Bahçeli - 15.10.2020
Mersin'de sulama kanalında erkek cesedi bulundu
Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle Devlet Bahçeli Bulvarı üzerinde, çevredekiler, Devlet Su İşlerine (DSİ) ait sulama kanalında erkek cesedi olduğunu fark etti.
Devlet Bahçeli - 15.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti iktidarı dönemindeki erken seçimlerden örnekler veren Özel, "1960-1980 arası bütün seçimler zamanında yapılmış. Şimdi senin tezin doğruysa Türkiye, 60-80 arası gelişmiş ülkeymiş, şimdi de gelişmemiş ülke. O zamankiler gelişmiş ülke yöneticisiymiş. Devlet Bahçeli ve sen, senin ifadene baktığımızda kabile devleti yöneticisisiniz.
Devlet Bahçeli - 14.10.2020
RTÜK Devlet Bahçeli'ye yönelik sözler nedeniyle Halk TV'ye para cezası verdi
Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK), Halk TV'deki bir canlı yayın programında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik sözler dolayısıyla yayıncı kuruluşa idari para cezası uygulanmasına karar verdi.
Devlet Bahçeli - 14.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Söz konusu paylaşımın, sahibine, kurumuna ve demokrasiye bir faydası olmadığının altını çizen Özel, şöyle devam etti: "Şu an Anayasa Mahkemesi üyelerinin biri dışında hepsi AK Parti döneminde atanmıştır. Engin Yıldırım, AK Parti döneminde YÖK kontenjanından gelmiştir. Gece 23.00'te 'Anayasa Mahkemesi'nin ışıkları yanıyor' karşısında 'İçişleri Bakanlığının ışıkları yanıyor' tweetleri atılıyorsa bu devleti AK Parti'nin 18 yılda getirdiği durum herkesin gözünün önündedir. Atadıklarınız, devletin kurumlarını birbirleriyle çatıştırıyorlar. Bu millet, bunu hak etmiyor. Böyle kamu yönetimi olmaz. Ne Anayasa Mahkemesini hedef gösteren ve ortadan kaldırmaya çalışan Süleyman Soylu'nun dilini ne Devlet Bahçeli'nin dilini ne de haddi olmayarak lüzumsuz tweetler atan Anayasa Mahkemesi üyesinin dilini benimsiyoruz.
Devlet Bahçeli - 14.10.2020
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'AYM' açıklaması: Bireysel bir tweet olarak değerlendirmek doğru olmaz
Erdoğan, yerel mahkemenin Anayasa Mahkemesi'nin kararını uygulamamasıyla ilgili de "O tamamen yasanın kendi içinde sürdürdüğü bir süreçtir. Geçmişte de bunun örneği Şahin Alpay'la ilgili vardır. Yine yerel mahkeme bir karar vermek suretiyle böyle bir adım atmıştı. Demek ki atabiliyor böyle bir adımı. Burada da yerel mahkeme bu kararı vermek suretiyle atabileceği bir adımı atmıştır" diye konuştu.  Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gündeme getirdiği Anayasa Mahkemesi'nin yapısında değişiklik yapılması konusunda "Böyle bir şey olabilir mi?" sorusu üzerine de "İnşallah" cevabını verdi.
Devlet Bahçeli - 14.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'te soruları yanıtladı Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, AYM'nin yapısında bir değişikliğin söz konusu olması gerektiğini belirttiği hatırlatılarak, "Gelecek dönemde buna ilişkin bir çalışma görebilecek miyiz?" sorusu üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah.
Devlet Bahçeli - 14.10.2020
Son dakika haber! Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye teşekkür Cumhur İttifakı olarak ortaya koyacakları güçlü dayanışma ve gerektiğinde sağlayacakları çok daha geniş uzlaşmalarla, Meclis'in yeni yasama yılını en verimli şekilde değerlendireceklerini belirten Erdoğan, "Bu vesileyle bir kez daha bugüne kadar girdiğimiz her mücadelede desteğini yanında bulduğumuz Cumhur İttifakı'ndaki ortağımız Milliyetçi Hareket Partisine ve özellikle de Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli'ye şükranlarımı sunuyorum.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (4)
"Cumhur İttifakı açısından erken seçim söz konusu değildir." diyen Çelik, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de bunu net şekilde bir kere daha açıkladığını ifade etti.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
"Kimseye parmak sallamak örfümde, adetimde yok" Çin'in, Uygur Türkleri'ne yönelik politikasına ilişkin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bir çağrıda bulunduğunu, Bahçeli'nin de bugün kendisine yanıt verdiğini hatırlatan Kemal Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Kimseye parmak sallamak benim örfümde, adetimde yoktur.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
AK Parti'li Çelik: Cumhur İttifakı açısından 'erken seçim' söz konusu değildir
'ERKEN SEÇİM SÖZ KONUSU DEĞİL' Açıklamalarının ardından soruları yanıtlayan Ömer Çelik, Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısıyla ilgili soruya verdiği yanıtta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın erken seçime ilişkin özel bir değerlendirme yapmadığını, partinin ve teşkilatların 2023 seçimlerine hazırlığı konusunda talimatları olduğunu dile getirdi. "Cumhur İttifakı açısından erken seçim söz konusu değildir" diyen Çelik, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de bunu bir kere daha açıkladığını belirtirken, Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının Erdoğan olduğunu net bir şekilde ifade ettiği için Bahçeli'ye ve MHP camiasına teşekkür etti.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Çare yoktur, çözüm kalmamıştır, Dağlık Karabağ masada değil, sahada terör devleti Ermenistan'ın kafasına vura vura alınmalıdır.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
Bahçeli: "Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin salondan ayrılması TBMM - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısında konuştu.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
Son dakika haber! MHP Genel Başkanı Bahçeli: "2023'te Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır."
Edinilen son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Bahçeli: "2023'te Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Dağlık Karabağ Ermenistan'ın elinden kafasına vura vura alınmalıdır."
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Dağlık Karabağ Ermenistan'ın elinden kafasına vura vura alınmalıdır.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bakü'yü hedef yapanların, Erivan'ın da bir gece ansızın bedel...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bakü'yü hedef yapanların, Erivan'ın da bir gece ansızın bedel ödeyeceğini ne akıllarından ne de kabus dolu anılarından çıkarmamaları hayatları ve güvenlikleri açısından en makul davranıştır.
Devlet Bahçeli - 13.10.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Hatay'daki orman yangını) Sorumlular en kısa sürede yakalanmalı, hesap...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Hatay'daki orman yangını) Sorumlular en kısa sürede yakalanmalı, hesap vermeli"
Devlet Bahçeli - 12.10.2020
CHP'li Yıldırım Kaya'dan öğretmen ataması talebi
-"Kan değişimine ihtiyaç var" Erken seçim tartışmalarıyla ilgili bir soruya Kaya, "Erken seçimler Sayın Devlet Bahçeli'nin çıkışıyla oluyor.
Devlet Bahçeli - 9.10.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenerek, "Eğer sen bu ülkeyi seviyorsan, bu ülkenin bekasını düşünüyorsan, bu ülkede insanların huzur içerisinde yaşamasını istiyorsan, çık kardeşim yarın sabah de ki 'Yeter artık' de Türkiye'yi seçime götür.
Devlet Bahçeli - 8.10.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Ali Babacan'a ziyaret
Anayasa Mahkemesi ile ilgili tartışmalar Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Anayasa Mahkemesiyle ilgili çağrısı üzerine, "Demokrasi üstünlüğü için her türlü değişiklik yapılabilir" şeklindeki değerlendirmesi sorulan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Allah aşkına, Türkiye'nin gündemi ne? Milyonlarca işsiz var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Devlet Bahçeli Haberleri | Devlet Bahçeli Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Devlet Bahçeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Devlet Bahçeli kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Dağlık Karabağ meselesi, sıra
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:28:23. #1.15#
title