DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Devlet Bahçeli haber, Devlet Bahçeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Bahçeli

Devlet Bahçeli

Doğum Yeri Osmaniye / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1948 - ...

Devlet Bahçeli Kimdir ?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr. Bahçeli, üniversite öğrenimini Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Devlet Bahçeli - 27.10.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Neymiş, sokak hazır, muhalefetin silkinmesi gerekiyormuş, yeni Meclis oluşmalıymış, sözde Kürt meselesi demokratik ve şeffaf biçimde çözülmeliymiş.
Devlet Bahçeli - 27.10.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İslam'ın dünyanın her yerinde kriz yaşadığını ileri sürmek, bu nedenle yapılandırılacağından bahsetmek muhteris ve müflis Macron'un haddi değildir.
Devlet Bahçeli - 26.10.2020
HDP'li Katırcıoğlu: "Türkiye halkı bir ekmeğe muhtaç hale gelmiş durumdadır"
Kovid-19'un Türkiye'de görülmesinin ardından alınan tedbirleri ve ekonomide yaşananları anlatan Katırcıoğlu, "Dün itibarıyla bakarsanız, 'ekmek alacak param yok' diyen bir minibüs şoförüne Sayın Cumhurbaşkanı, keyif çayı attı ve 'bu söylediğin abartılıdır, sen biraz keyif çayı içersin' gibi bir cümle sarf etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, askıda ekmek diye bir model önerdi.
Devlet Bahçeli - 23.10.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan "sokak eylemlerine çağrı" tepkisi Açıklaması
İktidarın her konuya müdahale ettiği ve demokratik ilkeleri çiğnediğini öne sürenlerin son günlerde kriz tellalı, kaos çığırtkanı, kargaşa ve çatışma havarisi kesildiğine dikkati çeken Yalçın, şöyle devam etti: "Bu yeni kirli tezgahın arkasında CHP vardır. Psikogenetik açıdan darbeci ve müdahaleci bir parti olan CHP, iktidarı meşru yollardan elde edemeyeceğini gördüğünden; her vasıtaya başvurarak, her konuyu bahane ederek yönetimi ele geçirmek için kolları sıvamıştır. Öyle ki CHP, kriz çığırtkanlığına MHP lideri Sayın Bahçeli'nin askıda ekmek kampanyası bile malzeme yapılmaktadır. Ecdadımızın sosyal dayanışma geleneğinin ulvi bir parçası olan askıda ekmek, Sayın Bahçeli'nin uzun zamandan beri rağbet gösterdiği ve açık tutmaya çalıştığı bir hayır kapısıdır. Devlet Bahçeli, askıda ekmek kampanyasını 6 Ekim 2012'de Samsun İlkadım Belediyesi vasıtasıyla başlatmış, 365 günde 9 ekmek sloganıyla startı verilen kampanyaya bizzat katkıda bulunmuştur.
Devlet Bahçeli - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP İstanbul Milletvekili Arkaz, emperyalizmin piyonu katil Ermenistan'ın, işbirlikçisi PKK terör örgütünün yaptığı gibi kundaktaki bebeğe dahi kurşun sıktığını belirterek "Lider Devlet Bahçeli'nin dediği gibi, kafalarına vura vura onları Karabağ'dan en kısa zamanda atacağız.
Devlet Bahçeli - 21.10.2020
AK Parti Sakarya İl Başkanı Tever'den ziyaret
Akar ile kenti ilgilendiren birçok konuda sürekli istişare halinde olduklarını ve uyumlu bir çalışma gösterdiklerini ifade eden Tever, şunları kaydetti: "Cumhur İttifakı, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin birlikte milletin bekası için geleceği için memleketin hayrı için uzun vadede kurulan bir ittifaktır.
Devlet Bahçeli - 21.10.2020
Kayseri'de MHP, "Askıda ekmek" kampanyası başlattı
İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlatılan "Askıda ekmek" kampanyasına Kayseri teşkilatının destek verdiği belirtildi.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Işıklar yanıyor mesajıyla kafalarında yer etmiş darbe özlemlerini sosyal medya kanalıyla paylaşan sorumsuzların,...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Işıklar yanıyor mesajıyla kafalarında yer etmiş darbe özlemlerini sosyal medya kanalıyla paylaşan sorumsuzların, ışığı yakanların da kapatacak olanın da sadece aziz millet olduğunu bilmeleri hem tavsiyemiz hem de ikazımızdır.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "18 Ekim 2020 Pazar günü şu tarihi hakikat tasdik ve teyit edilmiştir: 'Kıbrıs Türktür Türk kalacaktır."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "18 Ekim 2020 Pazar günü şu tarihi hakikat tasdik ve teyit edilmiştir: 'Kıbrıs Türktür Türk kalacaktır.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye ile KKTC, birbirine kopmaz bağ ile bağlanması şehitlerimizin emaneti, milletimizin beklentisi, Türklüğün...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye ile KKTC, birbirine kopmaz bağ ile bağlanması şehitlerimizin emaneti, milletimizin beklentisi, Türklüğün yemindir.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
Son dakika haberi | MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "KKTC 5'inci Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ı bütün hissiyatımla tebrik ediyorum."
Son dakika haberleri: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "KKTC 5'inci Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ı bütün hissiyatımla tebrik ediyorum.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "İşgalci Ermenistan 30 yıla yakın kirlettiği topraklardan derhal çekilmelidir.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "İşgalci Ermenistan 30 yıla yakın kirlettiği topraklardan derhal çekilmelidir.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Biriz, beraberiz, hep beraber Türklüğün eğilmez başı, bükülmez kolu, kesilmez nefesi; büyük Türk milletiyiz."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Biriz, beraberiz, hep beraber Türklüğün eğilmez başı, bükülmez kolu, kesilmez nefesi; büyük Türk milletiyiz.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ'da kimin kiminle yürüdüğü, kiminle zulüm ittifakı yaptığı bellidir."
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dağlık Karabağ'da kimin kiminle yürüdüğü, kiminle zulüm ittifakı yaptığı bellidir.
Devlet Bahçeli - 20.10.2020
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısında konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Cumhuriyetlerinin, Dağlık Karabağ konusundaki sessizliği, tepkisizliği ve hareketsizliğinin kendilerini derinden üzdüğünü ve kahrettiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Devlet Bahçeli Haberleri | Devlet Bahçeli Kimdir - Haberler - Devlet Bahçeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Devlet Bahçeli kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye telefonu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 20:55:35. #1.14#
title