Devlet Bahçeli Sivas'a Gelecek

Devlet Bahçeli Sivas'a Gelecek
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin il başkanları toplantısını Sivas’ta yapacağı belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin il başkanları toplantısını Sivas’ta yapacağı belirtildi.

MHP İl Başkanı Ragıp Özkan, henüz tarih kesinleşmemekle birlikte il başkanları toplantısını Sivas’ta yapma talebini Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin olumlu karşıladığını açıkladı. Özkan, 11. Olağan Kurultayı gerçekleştiren partilerinin, 7 Haziran’da genel seçimlere götürecek kadroyu tanzim ettiğini dile getirdi. Genel kurul sonrası birçok ilden Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi listeye giremezken, Sivas’tan Semih Yalçın, Mustafa Mit ve Celal Dağgez’in MYK’da yer almasının kendilerini memnun ettiğini ifade etti.

Özkan, konuyla ilgili açıklamasına şöyle devam etti: "MHP Genel Merkezi'nin Sivas’a olumlu bakışı sadece bununla sınırlı kalmamış, en son yapılan il başkanları toplantısında Genel Başkanımız bir sonraki il başkanları toplantısını Sivas’ta yapma talebimizi olumlu karşılamıştır. Tarihi henüz netleştirmemekle beraber, bir sonraki il başkanları kampımız 3 gün Sivas’ta yapılacaktır. Genel Başkanımız, genel başkan yardımcılarımız ile başkanlık divanı üyeleri ile birlikte 3 gün boyunca Sivas’ta bulunacaklar. Bu Sivaslılar için önemli bir onurdur."

'ÜLKENİN MHP’YE İHTİYACI VAR'

Bülent Arınç ve Melih Gökçek çekişmesinin ülkenin ülkücülere ne kadar ihtiyacı olduğunu gösterdiğini aktaran İl Başkanı Ragıp Özkan, şu ifadeleri kullandı: "Ülkemizin geldiği noktada ülkücülere ve milliyetçilere çok daha fazla ihtiyaç olduğu kanaatindeyim. En son Bülent Arınç ve Melih Gökçek çekişmesi bunun en belirgin örneğidir. Biri diğerini paralelci ilan ederken, diğeri de Ankara’yı parsel parsel satmakla suçlamıştır. Arınç, kendisi 8 Haziran’dan sonra emekli maaşıyla geçineceğini söylerken, Melih Gökçek’in rantlara battığını ve hırsızlık yaptığını ima etmiştir. Hırsızlık ve yolsuzluk noktasında AKP'lilerin kendilerinin ifade ettiği bu aymazlıklar, gün yüzüne serilmiştir. O zaman Türk milletçilerine her zamankinden fazla ihtiyaç vardır. Biz bu ihtiyacın ne olduğunu biliyoruz. Ülkeyi yönetebilecek kadromuz 21 Mart’taki kongremizde şekillenmiştir. Allah nasip ederse 7 Nisan tarihinde de devleti yönetebilecek kudrette ve kabiliyette milletvekili aday listelerimiz oluşturarak halkın önüne çıkacağız."

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title