DEVELİ BELEDİYESİ HABERLERİ

Develi Belediyesi Haberleri

Develi Belediyesi haber, Develi Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Develi Belediyesi - 23.1.2020
Develi Belediyesi metruk evlerin yıkıntısını taşıyor
Develi Belediyesi, yıkılan metruk evlerin hafriyatını kaldırıyor.
Develi Belediyesi - 10.1.2020
Öksüt Madencilikten Develi Hastanesine Hasta Nakil Aracı Hibesi
Öksüt Madenciliğin Ofisi önünde gerçekleşen programla AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Öksüt Madencilik Genel Müdürü Alper Sezener, Siyasi parti temsilcileri ve belediye meclis üyeleri ile ilçe protokolü katıldı. Devir teslim Evde sağlık hizmetlerinde kullanılacak aracın hasta transferlerinde kendilerine büyük kolaylık sağlayacağını belirten İl Sağlık Müdürü Benli "Bütün ekipmanlarıyla bu aracı bizlere kazandıran Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar'a ve Öksüt Madencilik yetkililerine çok teşekkür ediyorum" dedi. Öksüt Madenciliğin sosyal ve sağlık projeleriyle Develi'ye her zaman destek vereceğini belirten Öksüt Madencilik Genel Müdürü Alper Sezener "Belediyemizin ve il sağlık müdürlüğümüzün talepleri doğrultusunda hasta nakil aracımızı Develimize kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum" dedi. AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer'in teşrifleriyle bakıma muhtaç hastalara hizmet için kullanılacak olan hasta nakil aracının devlet hastanesine kazandırılmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirten Cabbar Başkan "Develi Belediyesi olarak bizler de bakıma muhtaç hemşerilerimizin evlerine giderek onların ihtiyaçlarını giderme noktasında çalışmalarımız devam ediyor" dedi.
Develi Belediyesi - 3.1.2020
Develi Belediyesi Kayak Kulübü sporcuları üç madalya kazandı
Develi Belediyesi Kayak Kulübü sporcuları, snowboard turnuvasında üç madalya kazandı.
Develi Belediyesi - 26.12.2019
Kayseri'yi Temsil Eden Develi Belediyesi Alt Yapı Oyuncularından Cabbar Başkana Ziyaret
Kayseri'yi temsil eden Develi Belediyesi Voleybol kulübünün alt yapı oyuncuları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Demir ve antrenörleri Sami Soysal'la birlikte Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı makamında ziyaret etti.
Develi Belediyesi - 24.12.2019
Develi Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası toplu iş sözleşmesi imzaladı
Hizmet İş Sendikası Kayseri Şubesi ile Develi Belediyesi arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı.
Develi Belediyesi - 24.12.2019
Hizmet-iş sendikasıyla sözleşme yenilendi
Develi Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasındaki sözleşme Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ın makamında yenilendi.
Develi Belediyesi - 26.8.2019
Cabbar Başkandan "Süveyda" film setine ziyaret
Develi'nin böylesi anlamlı bir filme ev sahipliği yapacak olmasından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Cabbar Başkan "Özellikle Reis Bey filmiyle bizlerin üzerinde büyük etki bırakan usta yönetmen Mesut Uçakan'a bu güzel projesinde de başarılar diliyorum. Bölgemizin hem insanının hem de doğasının çok güzel anlatılıp işleneceği bu projede görev yapan herkese kolaylıklar diliyor, Develi Belediyesi olarak her türlü desteğe de hazır olduğumuzu bildirmek istiyorum" açıklamalarında bulundu.
Develi Belediyesi - 5.8.2019
Kurban Bayramı öncesi asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor
Ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler alan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar "Develi Belediyesi olarak tüm ekiplerimiz hummalı bir şekilde Kurban Bayramı hazırlıklarını devam ettiriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Develi Belediyesi Haberleri | Develi Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Develi Belediyesi haberleri, son dakika develi belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Belediye ekiplerinin salgına karşı bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:17:27. #1.15#
title