Deutsche Welle

Deutsche Welle, Almanya'nın Bonn ve Berlin kentlerinden yurtdışına 30 farklı dilde radyo, televizyon ve internet üzerinden yayın yapan medya kuruluşudur.

DEUTSCHE WELLE HABERLERİ

Deutsche Welle - 9.7.2019
TBMM Genel Kurulu
SETA raporunun, "tam bir fişleme, andıçlama" olduğunu iddia eden Çakırözer, "200 sayfalık belgenin özeti şu; BBC Türkçe, Deutsche Welle, Amerika'nın Sesi, Sputnik, Euronews, Independent ve Çin Ulusal Radyosu'nun Türkçe yayınları ve burada çalışan 150 gazeteci fişlenmiş, haberleri, tweetleri cımbızlanmış, algı oluşturulmuş, gazeteciler hedefe konulmuş.
Deutsche Welle - 8.7.2019
ABD, oğlunun cenazesine katılmak isteyen İran Asıllı Alman babaya vize vermedi
Deutsche Welle'de yer alan habere göre, ABD'nin Frankfurt Başkonsolosluğu, oğlu Washington'da okuyan ve trafik kazasında hayatını kaybeden İran asıllı Alman vatandaşı Seyed Shahram Iranbomy'un 3 günlük vize başvurusunu "ABD'ye göç etmek için yanlış beyanda bulunma" gerekçesiyle kabul etmedi.
Deutsche Welle - 20.6.2019
"Bu medeniyetin baş şehrine yalancı bir belediye başkanı yakışmaz"
23 Haziran'ın önemine dikkati çeken Soylu, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Çok marjinal bir grup, İstanbul'u ele geçirmeye çalışıyor. Gezi olaylarını hatırlıyor musunuz? Gezi olaylarında 1 saat, 2 saat içerisinde Alman televizyonları Taksim Meydanına indiler mi? İngiliz televizyonları indiler mi? Amerika destekledi mi? FETÖ destekledi mi? PKK paçavrasını Taksim'deki Atatürk Anıtı'nın önüne asmak istedi mi? Türkiye'nin holdingleri oraya erzak göndererek, otellerine finans sağlayarak oraya sahip çıkmak istedi mi? Peki, şimdi aynı tabloyu görüyor muyuz? Seçimin iptal edildiği gün, Kandil'in bütün hayvanları 'İstanbul'da İmamoğlu'nu destekleyeceğiz' diye beyanat verdiler mi? FETÖ sosyal medyadan ve Amerika'dan, Avrupa'dan sabahtan akşama kadar İmamoğlu'nun bayraktarlığını yapıyor mu? Amerika seçim iptal edildiği gün, bizi tehdit ederek, 'Biz bunu not ettik.' dedi mi? Bütün anlayışıyla beraber bu seçime yükleniyor mu? Peki, bütün bunların yanı sıra, Alman televizyonu Deutsche Welle, İngiliz televizyonu BBC onların borazanlığını yapıyor mu? Yapmak istedikleri şudur, İstanbul'da Gezi ruhunu iktidara taşımak istiyorlar.
Deutsche Welle - 18.6.2019
"Kandil'den Saraçhane'ye tünel açmak istiyorlar"
Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun katıldığı televizyon programına da değinen Soylu, şöyle devam etti: "Bir televizyon programı yapılacak. İki aday çıkacak. Otele gidiyor moderatör. Otelde ilgili kişiyle görüşüyor. Aklımızla alay ediyorlar. Türkiye'de marjinal bir grup, İstanbul üzerinden Türkiye'ye operasyon çekiyor ve bizim de buna sessiz kalmamızı istiyorlar. Bu marjinal grubun ilişkileri, kirli ilişkiler. Gezi olaylarında FETÖ var, bugün de FETÖ var. Gezi olaylarında, Taksim Atatürk Anıtı'nın üzerinde PKK'nın bayrağı var. Bugün de var. Kandil'den Saraçhane'ye tünel açmak istiyorlar. Gezi olaylarında Almanya var, bugün Deutsche Welle var.
Deutsche Welle - 16.6.2019
"Terör örgütlerinin telsiz konuşmasını dinleseniz çaresizliklerini anlarsınız"
Soylu, "Bugün İngiliz televizyonunun, BBC Türkçenin Türkiye'de sabahtan akşama kadar borazanlık yapması, Alman Deutsche Welle'nin borazanlık yapması, bugün Kandil'in seçim tekrarı belli olur olmaz hemen bütün unsurlarıyla 'AKP-MHP faşizmine karşı biz ayakta duracağız.
Deutsche Welle - 15.6.2019
Almanya'da Venezuela protestosu
Protestocular tarafından dağıtılan bildiride Venezuela ile ilgili dezenformasyon yapıldığı ifade ederek, Almanya'nın ARD, ZDF ve Deutsche Welle televizyon kanallarının Venezuela hakkındaki dezenformasyon haberlere katkı sağladığı değerlendirmesi yer aldı.
Deutsche Welle - 13.6.2019
İçişleri Bakanı Soylu Trabzonlularla buluştu
"O gün otel tahsil edenler bugün de uçak tahsis ediyorlar" FETÖ ve iş birlikçilerinin hala amaçlarına ulaşmak için çaba sarf ettiğini vurgulayan Soylu, şöyle konuştu: "Kimse bizi enayi, ahmak yerine koymasın. Ben Gezi olaylarında kimlerin olduğunu görüyorum. Gezi olaylarında Alman televizyonları var mıydı? Bugün de var Deutsche Welle bize karşı onların yanında.
Deutsche Welle - 11.6.2019
"İstanbul bunlara teslim edilemez"
İmamoğlu'nun VIP'e alınmadığı iddialarını da değerlendiren Soylu, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Sen gel orada devletin valisine 'it' de. Şimdi bakın, sonra da kendisini gülünç bir duruma düşürebilecek bir şekilde 'Ben basit' dedim diyor. Ayıp. Çağın bu kadar geliştiği bir dönem içerisinde çocuklar senin dediğine kanmaz. Yazık ya. Bu kampanyacılar var, kampanyacılar adamı şaklabana çevirirler. Millet her şeyi anlar. Samimi kimdir, kim değildir bunu net bir şekilde anlar ve ortaya koyar. Hakikaten burada bunun bir anlamı var. Anlamı şu, Gezi olayları burada yaşanmadı mı? Büyük bir bölümü, ana merkez burası. Peki dünyanın en önemli televizyonları buraya geldi mi gelmedi mi? Şimdi Almanya'nın Deutsche Welle'si kime çalışıyor? Bunlara, bizim karşımızda.
Deutsche Welle - 10.6.2019
"Türkiye'ye son 2 yıldır ekonomik saldırı uygulanıyor"
Soylu, Gezi olaylarına yabancı medyanın gösterdiği ilgiye dikkati çekerek, "Bugün de görüyorum ki Almanya'nın Deutsche Welle televizyonu sabahtan akşama kadar aleyhimize yayın yapıyor.
Deutsche Welle - 8.6.2019
"Bugün özel uçakla saltanat sürüyorsun"
Kendisinin daha önceden parti genel başkanlığı yaptığını ancak hakkı olmadığı için VIP kullanmadığını dile getiren Soylu, konuşmasını şöyle tamamladı: "Daha dün musakka hesabı yapıyordun. Dedin ki 'Ben antrikot yemiyorum.' bugün saltanat sürüyorsun özel uçaklarla. Koç'un özel uçağı, altına tahsis edilmiş. Kusura bakmayın, ben bir şey görüyorum, beni kim kınarsa kınasın Gezi olaylarında otel tahsis edenler bugün uçaklarını tahsis ediyorlar. Gezi olaylarında Deutsche Welle'yi tahsis edenler Alman televizyonunu, bugün televizyonlarını tahsis ediyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deutsche Welle Haberleri | Deutsche Welle Haber - Haberler - Sayfa 7 - Deutsche Welle haberleri, son dakika deutsche welle haber ve gelişmeleri burada. Almanya'da sınır dışı edilen suçluların sayısı artıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 13:07:39. #1.14#
title