Detoks Haberleri

Detoks haber, Detoks son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Detoks - 15.09.2018
Yaşlanma Karşıtı Evde Yüz Masajı Uyulaması
Kan dolaşımını artırmak, detoks yapmak, kasları rahatlatmak ve çizgileri geciktirmek için günde 5 dakikanızı ayırın.
Detoks - 15.09.2018
Kağıt Krizine Kenevirli Çözüm
TOPRAKTAKİ SUYU YUKARI ÇEKİP, DETOKS YAPIYOR Kenevir köklerinin derine kadar gittiğini ve topraktaki suyu yukarı çektiğini söyleyen Degidiben,"O yüzden toprağı nemlendiriyor, detoks ediyor.
Detoks - 08.09.2018
Yeşilay Bağımlılıkla Mücadele İçin Sahada
- Bağımlılıkla mücadele için yeni merkez yapılıyor eşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) üzerinden elde ettikleri verilerle Türkiye'de bağımlılığın Avrupa ve gelişmiş ülkelerin gerisinde olduğunu bildiklerini söyleyen Işık, ancak bağımlılıkta geriye dönüşün sık yaşanan bir durum olabildiğini bildirerek şunları aktardı: "AMATEM ve ÇEMATEM'lerde tıbbi tedavi gören bağımlılara buralarda detoks ve maddeden arınma yapılıyor.
Detoks - 28.08.2018
Bayram Bitti, Şimdi Detoks Zamanı
Medicana International İstanbul Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Yıldız Melek Aksoylu, vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlayan detoksların bayram sonrasında tercih edilebileceğini belirterek, "Detoks toksinlerden arınmamızı sağlar, hücrelerimiz onarılır ve bağışıklık...
Detoks - 28.07.2018
3'üncü 'Teknolojik Uyku Festivali' Başladı
İZMİR'de, Buca Belediyesi'nin radyo işbirliği ile düzenlediği ve cep telefonu, tablet gibi dijital dünyaya açılan hiçbir teknolojik cihazın alınmadığı, bir nevi 'dijital detoks' programının uygulandığı Teknolojik Uyku Festivali'nin üçüncüsü başladı.
Detoks - 28.07.2018
İzmirliler "Dijital Detoks" Festivalinde Buluştu
İzmir'de katılımcılarına "dijital detoks" yaptırmayı vaat eden "Teknolojik Uyku Festivali" başladı.
Detoks - 18.07.2018
Haydi Uyku Festivali'ne
3. Uyku Festivali katılımcıları belirlendi Bu yıl iki etap olarak düzenlenecek festivalin 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında sadece Bucalıların katılımıyla yapılacak birinci etabı için yapılan çekilişle belirlenen 200 kişi Kaynaklar'ın muhteşem doğasında unutulmaz2 gün geçirip, dijital detoks yaşayacak.
Detoks - 01.07.2018
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Yaklaşık 30 dakika süren etkinlikte, pilatesin ardından özel bir hastanede görev yapan diyetisyen Şeyma Ece Somun tarafından hazırlanan detoks suyu dağıtıldı.
Detoks - 28.06.2018
Sınav Öncesi Sosyal Medya Detoksu Yapın"
YÜKSEKÖĞRETİM Kurumları Sınavı (YKS) bu hafta sonu gerçekleşecek.
Detoks - 25.06.2018
Büyük Sınava Günler Kala!
DİJİTAL DETOKS: BİLGİSAYAR / CEP TELEFONU OUT! Son dönemin en yararlı icatların arasında gösterilen bilgisayar ve cep telefonu yanlış kullanıldığı takdirde oldukça zararlı bir hal de alabiliyor.
title