Detoks Haberleri

Detoks haber, Detoks son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Detoks - 05.06.2019
"Teknoloji bayramın manevi dokusunu zedeliyor" diyen uzmandan "dijital detoks" önerisi
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Dijital İletişim Araştırmacısı Doç. Dr. Ali Murat Kırık, "Yeni nesil iletişim teknolojileri bayramların manevi dokusunu zedeliyor.
Detoks - 04.06.2019
3 Haziran 2019 Haberleri
3 Haziran 2019 Manşet Haberleri.
Detoks - 03.06.2019
"Bayram kalbinize ağır gelmesin"
"Az ve sık aralıklarla yemek yiyin" Bir aylık uzun bir oruç döneminden sonra bayrama geçildiği zaman insanların biraz daha rehavete kapılarak uzak kaldıkları gıdalardan daha yoğun ve sık yemeye çalıştıklarını ifade eden Murat Çelik, bayram için şu önerilerde bulundu: "Bayramda az ve sık aralıklarla yiyin. Tatlı, baklava ve diğer tatlı çeşitlerini de aşırı tüketmeyin. Kalp hastaları, glisemik indeksi yüksek gıdaları tükettiği zaman bunlar kısa dönemde şeker düzeylerinde dengesizliklere yol açarak, hastalığın kötü yönde etkilenmesine neden olabiliyor. Bayram kalbinize ağır gelmesin, yediklerimize dikkat edelim. Bir aylık detoks arınma döneminden sonra bunu bir yaşam tarzı haline getirerek, bir ömür sürdürmek her zaman için kalbe daha iyi gelecektir.
Detoks - 25.02.2019
Kilo Vermede Yeni Besin Desteği!
Bilinen en yüksek kafein oranına sahip olan guarana, çok yakın bir tarihe kadar ilaçların içinde bulunan bir etken maddeler arasında en popüler olanlarından biriydi ancak günümüz bilim dünyasının yeni keşifleriyle guarananın kullanım alanı da genişleyerek onu günlük besin desteklerinden biri haline getirdi. Bu sayede guarana, kozmetik ve ilaç sektörü haricinde, metabolizma hızlandıran ve detoks etkisi yaratan faydalarıyla kişilerin diyetlerinde de yer alan ürünlerden biri halini aldı.
Detoks - 30.12.2018
Ford, 2019 Yılı Trend Raporu'nu Açıkladı
Trend Raporu'nda, dünyadaki değişimi tetikleyen tüketici davranışı eğilimleri hakkında öngörülerde bulunuldu. Rapora göre, gelecekte etkili olması beklenen tüketici eğilimleri "teknolojik ayrım", "dijital detoks", "kontrolün iadesi", "kişilerin farklı yüzleri, seçimlerini etkiliyor", "yaşamak için çalışıyorlar", "eko-momentum" ve "kolay cadde" olarak sıralandı.
Detoks - 21.12.2018
Zeytinyağı Limon Karışımı İçerek Vücudunuzda Harikalar Yaratın..!
Bugün sizlere eskiden beri bilinen ve gözden kaçırmamanız gereken harika bir tedavi yöntemi paylaşacağız. .Zeytinyağı Limon Karışımı İçerek Vücudunuzda Harikalar Yaratın..Sabahları yorgun ve enerjisiz mi uyanıyorsunuz? zeytinyağı ve limon karışımı vücudunuzu detoks edecek ve temizleyecek.
Detoks - 16.12.2018
Kadınların Kabul Günleri, Karbonhidrat Günü Oluyor"
Saraç, kilosunu korumak isteyenlere de şu tavsiyelerde bulundu: "Krom hapları tatlı krizlerini önlemekte yardımcı olabilir. Haftada 3 defa mutlaka egzersiz yapılmalı. Kadınlar için pilates uygun, onu yapabilirler. Yine 2 öğün beslenmeye devam edilmeli. Kilo veren biri haftada bir tartılsın, eğer yarım kilo veya üstü oynama varsa o kiloyu verene kadar akşam yemekleri yerine bol zencefilli, acı sivri biberli, soğanlı ve sarımsaklı beyaz lahana çorbasını içmelerini önerebilirim. Bu çorbanın yapılışı ise çok basit. 2 litre su içine bir küçük veya yarım orta boy lahana kaynatılacak. İçine 3-4 diş sarımsak, bir orta boy soğan, 2 veya 3 tane acı sivri biber parmak ucu kadar 8-9 tane taze zencefil doğranacak, 5-6 tane de saplarıyla beraber maydanoz konacak. Sonrasında da blenderden geçirilerek çorba yapılacak. O kiloyu verene kadar yanında başka hiç bir şey yemeden akşamları 2 kase bu acılı lahana detoks çorbası içilmeli.
Detoks - 15.12.2018
Prof. Dr. Elmacıoğlu: Fasılalı Diyet Diye Bir Şey Yok
"AZ YERSENİZ DETOKSA İHTİYACINIZ KALMAZ" Detoks uygulamaları hakkında da konuşan Prof.
title