Detoks Haberleri

Detoks haber, Detoks son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Detoks - 26.02.2021
Salgın döneminde inovatif sefer tası satışları arttı
Küçük ev aletleri sektöründe, özellikle mutfak kategorisinde sağlık beslenmeyi destekleyen ürünlerde ciddi bir talep patlaması olduğunu ifade eden Yıldız, "Örneğin detoks içeceklerinden sağlıklı birçok içeceği birkaç dakika içinde kolayca hazırlayabileceğiniz Shake'n Take kişisel blenderimiz ve Panetti ekmek yapma makinemiz sürecin ilk anlarında çok yüksek talep gören ürünlerimiz arasındaydı.
Detoks - 21.02.2021
Demet Akalın: Demet Şener'le karıştırdınız
Şarkıcı Demet Akalın Habertürk yazarı Kübra Par'ın CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısına yanıt verdi. Kübra Par, yazısında, Demet Akalın'ın ismini de vermiş ve şunları söylemişti: & ; "Konuyu gündeme getiren CHP Milletvekili Bulut, 'Şikayet edildi, para cezası aldılar ama bu ceza reklam bedelinin ancak 10'da 1'i… Sonra hemen başka bir reklamla yine karşımızdalar' demiş. Biraz araştırınca fark ettim ki 6 ünlü isme ve ürünün reklam vereni Bilge İlaç Bitkisel Ürünler Koz. San. ve Tic. A.Ş.'ye her biri için 104 bin 781 TL para cezası kesilmiş. ve şimdi en vahim kısma geliyorum; söz konusu firma benzer şekilde bağışıklık güçlendirme-zayıflatma vaadiyle ilaç ve takviye gıda satmaya devam ediyor. Örneğin Instagram sayfalarında hızlı kilo verdiren organik detoks çorbası Hızlı Form'un reklamı duruyor, kimi sitelerde satışı sürüyor.
Detoks - 26.01.2021
İlkova, "Fonksiyonel tıp ile kronik hastalıklara son verilebilir"
İlkova, fonksiyonel tıbbın, kişiye sistemsel ve bütün olarak yaklaşıp, 6 ana sistemi inceleyerek kişilerin sorunlarına odaklandığını söyledi ve bu sistemleri sıraladı: 1. Gastrointestinal sistem 2. Kardiometabolik sistem 3. Hormonal sistem 4. Bağışıklık 5. Enerji 6. Detoks Fonksiyonel tıbbın ana konusunun, sürdürülebilir, sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazının beslenme olduğuna dikkat çeken İlkova, genel tıbbın hastalık merkezli yaklaşımından daha ileriye giderek, kişi merkezli bir yaklaşımla 21.
Detoks - 15.01.2021
Uzmanlardan "mesajlaşma uygulamalarını aşırı kullanmaktan kaçının" uyarısı
Teknolojik araçlar, amacı dışında kullanılmamalı. Bilinçli kullanıcı olmak önemli. İnsanlar bir süre kendini dijital araçlardan uzak tutmalı. Buna 'dijital detoks' deniliyor.
title