Desıgn Soul'dan Yaza Renkli Merhaba
Haberler » Güncel » Desıgn Soul'dan Yaza Renkli Merhaba - Haber

Desıgn Soul'dan Yaza Renkli Merhaba

Filli Boya Design Soul Dergisi, birbirinden renkli konuları ve konuklarıyla 3. sayısıyla yaza merhaba diyor.

Desıgn Soul'dan Yaza Renkli Merhaba

Kurulduğu yıldan bu yana öncü ve yenilikçi bir tavır sergileyen , hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıyor.

Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanan derginin yaz sayısında , Kerem Cankocak, ve Gülay Dindoruk özel sohbetleriyle size eşlik ediyor.

Dopdolu İçeriğiyle Design Soul Yaz Sayısı

Hayata dokunan bütün alanlarda zengin bir içerik sunan Design Soul, Marmaray projesini ve projede merak edilenlerini ilk kez okuyucuları için masaya yatırıyor. Barselona'da ve İstanbul'un Cibali semtinde keyifli bir yaz gezintisi yaparken; Şef İbrahim Kotok'un birbirinden özel yaz yemekleri, Ramazan sofraları sayfalarımıza lezzet katıyor. Teknoloji sayfalarında ios 7'yi incelerken, Golden Horn Brass'ın şarkılarını dinleyebileceğiniz Design Soul, okuyucularına keyifli dakikalar vaat ediyor.

Ayrıca arkeoloji meraklılarına Bergama'da yapılan bir incelemenin yanı sıra, modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar dopdolu bir içerik sizleri bekliyor.

Yazarları, fotoğrafları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Filli Boya'nın Design Soul uygulamasını https://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8 adresinden 1 Temmuz'dan itibaren ücretsiz indirebilirsiniz.

Ayrıca Andorid cihazlar için GooglePlay üzerinden de Design Soul uygulamasını https://play.google.com/store/search?q=filli+boya&c=apps ücretsiz indirebilirsiniz.

Hayata geçtiği günden bu yana ilk 2 sayısı 102.529 kez indirilen Design Soul, binlerce kişi tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler