Derya Uluğ, Sıla'ya Sahneden Destek Verdi: Sen Güçlü Bir Kadınsın

Derya Uluğ, Sıla'ya Sahneden Destek Verdi: Sen Güçlü Bir Kadınsın

Haberler.com - Haberler | Magazin

Derya Uluğ, konserinde Ahmet Kural'dan dayak yiyen Sıla'nın şarkılarını seslendirerek, "Kadına şiddete her zaman karşıyım. Sıla'ya buradan sevgilerimi gönderiyorum. Her zaman yanındayım Sıla. Sen güçlü bir kadınsın." dedi.

Derya Uluğ, bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen Milas Zeytin Hasat Şenliği etkinlikleri kapsamında verdiği konserle Milaslılara unutulmaz bir gece yaşattı. Milas'ta konser veren Derya Uluğ; Sıla'nın şarkılarını seslendirerek, Sıla'ya destek olduğunu söyledi.

SILA'NIN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

Derya Uluğ, konserinde sevgilisi Ahmet Kural tarafından şiddet gören Sıla'nın şarkılarını seslendirerek, Sıla'ya destek olduğunu söyledi.

Derya Uluğ

"SEN GÜÇLÜ BİR KADINSIN"

Şarkıcı Derya Uluğ, "Sıla, Türk Pop Müziği'nin güçlü yorumcularından ve söz bestekârlarından şiddetin, maalesef her türlü kültür düzeyinde ortaya çıktığını gördük. Kadına şiddete her zaman karşıyım. Sıla'ya buradan sevgilerimi gönderiyorum. Her zaman yanındayım Sıla! Sen güçlü bir kadınsın." dedi.

Derya Uluğ, Sıla'ya Sahneden Destek Verdi: Sen Güçlü Bir Kadınsın
Haber Yorumları (9)
ISPARTALI.: İNTİZARLA SİNEM CECELİYİ YAKTI SILA İLE ZİYNET KURALI YAKTI FAZLA YANAŞMA DERYA ULUĞ SENİDE HARCAR SILA KARISI
KEZBANSU: kimsenin tanımadığı halde her şarkısı on milyonlar tıklanan yeni nesil sanatçımız(!)
ADINIZI YAZIN: Tamam bunların ikisinde piskopat ama bu destekleyenlere nedemeli kendilerinimi reklam yapmaya çalışıyorlar anlamadım . Herneyse kadın kendi kaşınmış yada oynamış adama denirmi başka birisiyle beraber oldum diyorsun be salak niye bunu evinde söylüyorsun piskopat adamın seni pataklıcağını bilmiyormusun bence bumanyak adamdan intikam almak için uygulanan bir oyun yakında bunu destekleyenler gün gelir köstek olur. Vallaha uğraşılmaz bu manyaklarla ikisinde suçlu kadın birde kendini reklam yaptırıyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title