Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - 24.08.2021
Son dakika haberleri! TÜBİTAK, 37 bilimsel müsilaj projesini destekleyecek
TÜBİTAK'tan yapılan açıklamaya göre, 1001 programı kapsamında 2021 yılı 1. döneminde sunulan projeler için destek oranı yüzde 11,1, "Deprem Araştırmaları" çağrısı için destek oranı yüzde 19,6 iken "Müsilaj Araştırmaları Çağrısı" kapsamında destek oranı yüzde 23,5 oldu.
Deprem - 23.08.2021
Zorunlu deprem sigortasının kapsamının genişletilmesi çalışmalarına başlandı
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (SEDDK) zorunlu deprem sigortasının kapsamının genişletilmesi ve bütüncül bir zorunlu doğal afet sigortasının tasarımına ilişkin çalışmalara başlandığı bildirildi.
Deprem - 23.08.2021
Türkiye'den Haiti'ye deprem yardımı
Türkiye'den Haiti'ye deprem yardımıTÜRKİYE, 2 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği depremin etkileriyle mücadele eden Haiti'ye insani yardım malzemeleri gönderdi.
Deprem - 23.08.2021
Minibüsçü ve servisçilerden Başkan Gürkan'a teşekkür ziyareti
"Problemleri çözmek için görevdeyiz" Minibüsçü esnafının yaptığı ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirten Başkan Gürkan, " Malatya'daki minibüsçü ve servisçi kardeşlerimiz bizim yüzümüzün akıdır. Şimdiye kadar minibüsçü esnafımızla ilgili sahada, müşterilerde ve hemşerilerimizden olumsuz bir eleştiri almadık. Bu anlamda bütün esnaflarımızı tebrik ediyorum. Bizim buradaki görevimiz esnafımızın da, tacirimizin de, tüccarımızın da, hemşerilerimizin de, daha önceden yaşamışların ve daha sonradan yaşayacakların da hak ve hukukuna riayet etmek, onların hak ve hukukunu korumak gibi temel görevimiz var. Bu görev çerçevesi içerisinde özellikle Malatya'daki bütün STK'lar olsun, meslek kuruluşları olsun, sivil inisiyatif diye kabul ettiğimiz kanaat önderleri olsun şehrimizin yerel yönetim olarak işini yaparken belirttiğim kesimlerden muhakkak görüş ve öneriler alıyoruz. Aldığımız görüş ve öneriler bizim yol haritamızı ve yön pusulamızı oluşturuyor. Deprem ve pandemi hadisesinin yaşanması hem esnafımız açısından hem de Malatya'da yaşayan vatandaşlarımız açısından çok olumsuz yansımaları olmuştur.
Deprem - 22.08.2021
Bakan Kurum: Afetlere dayanıklı konutlar ve dükkanlar yapacağız
Bakan Kurum, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'de son yıllarda; deprem, sel, heyelan gibi afetlerle daha sık karşı karşıya kalındığını belirterek, "Özellikle Karadeniz Bölgemizde aşırı yağışlardan kaynaklanan sel ve heyelanın neden olduğu büyük afetler, büyük acılar yaşıyoruz.
Deprem - 22.08.2021
Rönesans, uluslararası müteahhitliğin zirvesinde Türkiye'yi temsil etmeye devam ediyor
Dünyanın "ilk"leri ve "en"lerinde Rönesans imzası "İlk" ve "en" projelerde imzası olan Rönesans Holding, uluslararası arenadaki başarısını, dünyada yeni bir enerji hattı açılmasını sağlayan Yamal LNG üretim Tesisi, dünyanın en uzun demir yolu tüneli Gotthard Base, Avrupa'nın en yüksek binası Lakhta Center, dünyanın en büyük deprem izolatörlü binası İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Hollanda'nın en uzun kara tüneli Gaasperdammertunnel gibi geniş yelpazedeki projeleriyle sürdürüyor.
Deprem - 22.08.2021
Haftanın tarihine bakış
2016- İtalya'nın iç kesiminde 6,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 22.08.2021
Japonya'nın Fukuşima eyaleti açıklarında 5,2 büyüklüğünde deprem
??????? Japonya'nın Fukuşima eyaleti açıklarında 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deprem Haberleri | Deprem Haber - Haberler - Sayfa 8 - Deprem haberleri, son dakika deprem haber ve gelişmeleri burada. YKS Tercihler 'BUGÜN' değil 'YARIN' açıklanabilir! Geçen sene 26 Ağustos'ta açıklanmıştı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 15:56:29. #1.13#

title