Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - 01.10.2021
AK Parti Malatya Milletvekili Çakır, esraf ziyaretinde bulundu
Hükümetin salgın döneminde esnafa önemli destekler verdiğini kaydeden Çakır, şunları kaydetti: "Malatya'da yaklaşık 10 bin esnafa tam kapanmadaki zararların telafisi için iki grup halinde 3 ve 5 bin lira olmak üzere yaklaşık 33 milyon lira hibe desteği verildi. Yine 24 Ocak 2020'de meydana gelen deprem sonrası da esnafımızın yanında olmaya çalıştık.
Deprem - 01.10.2021
Vergi kanunlarına ilişkin düzenleme içeren kanun teklifi TBMM'de (3)
Yangın, deprem, sel, su basması gibi afetler yüzünden tamamen veya kısmen ziyaa uğrayan amortismana tabi iktisadi kıymetler için alınan sigorta tazminatı ile ziyaa uğrayan amortismana tabi iktisadi kıymetlerin yenilenmesi veya benzer mahiyetteki bir iktisadi kıymetin iktisabı işin niteliğine göre zorunlu bulunur veya bu hususta işletmeyi idare edenlerce karar verilmiş ve teşebbüse geçilmiş olursa tazminat fazlası, bilanço esasına göre defter tutan mükellef tarafından, üçüncü takvim yılının sonuna kadar pasifte geçici bir hesapta tutulabilecek.
Deprem - 01.10.2021
Marmara Uluslararası Kent Forumu başladı
Doğal veya insan faaliyetleri sonucu oluşan afetlere dayanıklı kentler oluşturmak ve riskleri önceden yönetebilmenin yolunu bulmak gerektiğini aktaran Büyükakın, "Deprem, sel, yangın gibi afetlerin yanında artık pandemi, kuraklık, siber saldırı gibi afetlerle de karşı karşıyayız.
Deprem - 01.10.2021
İran'da 5,2 büyüklüğünde deprem
İran'ın güneybatısındaki Buşehr eyaletinde 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 01.10.2021
Son dakika haber... İznik Gölü'ndeki bazilikanın 13. yüzyılda gömülerek terk edildiği ortaya çıktı
Bölgede 10. yüzyılda yaşanan büyük depremdeki çökmenin etkisi ya da suların yükselmesiyle göl sularına gömüldüğü tahmin edilen bazilikada Kültür ve Turizm Bakanlığının izni, İznik Müze Müdürlüğünün başkanlığında, Bursa Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü bilimsel danışmanlığında 2015 yılında başlatılan su altı arkeolojik kazı ve araştırmalar sürüyor.
Deprem - 30.09.2021
Son dakika haberleri! Araç Belediye Başkanı Sarıkaya, İtfaiyecilik Haftası'nı kutladı
Sarıkaya, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, itfaiyecilerin başta yangın olmak üzere deprem, sel gibi birçok doğal afette her zaman vatandaşların yanında ve hizmetinde olduğunu söyledi.
Deprem - 30.09.2021
Suluova'da anaokulu öğrencilerine "itfaiye" eğitimi verildi
Eğitimde öğrencilere ilk yardım, deprem ve yangın anında yapılaması gerekenler, yangın söndürmede kullanılan kıyafet, araç ve malzemelerle ilgili bilgi aktarıldı.
Deprem - 30.09.2021
Son dakika! AK Parti Van İl başkanı Türkmenoğlu, itfaiyecilerle bir araya geldi
İtfaiye erlerinin zor şartlarda mesai mefhumunu gözetmeden çalıştığını dile getiren Türkmenoğlu,"İtfaiyecilerimiz ülkemizin farklı noktalarında yaşanan deprem yangın, sel felaketinde üstüne düşen görevi en iyi şekilde yerine getirerek canla başla çalışıyor.
Deprem - 30.09.2021
Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,3 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 29.09.2021
Ulus'ta muhtar ve azalara afet farkındalık eğitimi verildi
AFAD personeli, Kumluca Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ile devam eden eğitimlerde, çığ, heyelan, sel, deprem, yangın, arama, kurtarma, koruma ve afet bilinciyle ilgili muhtar ve azalara bilgi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deprem Haberleri | Deprem Haber - Haberler - Sayfa 7 - Deprem haberleri, son dakika deprem haber ve gelişmeleri burada. İçişleri Bakanı Soylu, yetim ve öksüz çocuklarla bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 16:02:36. #1.16#

title