Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - 06.09.2021
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (3)
Yaşanılan yangın ve sel olaylarının Türkiye'nin afetlere karşı en üst seviyede hazır bulunmasının ne kadar önemli olduğunu anlatan Erdoğan, "Bilim insanlarının sürekli dikkat çektiği büyük depremlere karşı hazırlıklarımızı titizlikle yürütürken, diğer afetler hususunda da önemli bir kabiliyet kazandığımızı memnuniyetle görüyoruz.
Deprem - 06.09.2021
Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 06.09.2021
Marmaris açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 06.09.2021
Marmaris açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem
MUĞLA'nın Marmaris ilçesi açıklarında, Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 06.09.2021
Marmaris açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 05.09.2021
Son dakika haberi... Büyükçekmece'de kentsel dönüşüm kapsamında bina yıkımı gerçekleştirildi
Edinilen son dakika haberine göre Büyükçekmece'de kentsel dönüşüm kapsamında bina yıkımı gerçekleştirildi Bakan Akgün "Hedef Büyükçekmece'yi 3 sene içerisinde depreme yüzde 90 hazır hale getirmek" Büyükçekmece'de kentsel dönüşüm projesi kapsamında riskli bir binanın yıkımı gerçekleştirildi.
Deprem - 05.09.2021
GÜNDEM / 5 Eylül 2021
(Zandvoort/16.00) ÖZEL HABER 1- TEKNOFEST düzenlemek isteyen ülkeler Türkiye'den talepte bulunuyor TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar: "Dost ve kardeş ülkelerden TEKNOFEST için talep var. Bu ülkelerin başında Ukrayna, Azerbaycan ve Endonezya geliyor. Listede daha çok ülke var" "Ben Türkiye'den 10 yıl içinde onlarca farklı alanda dünyaya nispetle çok büyük girişimlerin çıkacağını düşünüyorum" "Türk beyinlerinin dünyanın en büyük icatlarını Türkiye'den çıkarabilmesi için gerekli ekosistemi ve o kültürel dönüşümü hedefliyoruz. 5-10 sene içinde de bunun net sonuçlarını göreceğimize inanıyorum" (Zeynep Canlı/Ankara) 2- Son dönemdeki afetlerde sigortalıların toplam hasar tutarı 200 milyon lirayı aştı Rize ve Artvin'de hasar tutarı 35 milyon lira, Manavgat, Marmaris, Milas ve Bodrum'da 71 milyon lira, Kastamonu, Sinop ve Bartın'da 107 milyon lira olarak belirlendi Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli: "Olaylar olduktan sonra sigortaya olan teveccühün ilerleyen dönemlerde maalesef azalmaya başlaması burada kalıcı etkinin artırılması açısından yapılacakların olduğunu gösteriyor" "Ülkemizi derinden üzen son sel felaketlerinin ardından zorunlu deprem sigortasının kapsamının genişletilmesi gündemde.
Deprem - 05.09.2021
Fukuşima'daki radyoaktif atık su 1 kilometrelik denizaltı tüneliyle okyanusa salıverilecek
Komşu ülkeler tepki göstermişti Japonya Başbakanı Suga Yoşihide, ülkenin kuzeydoğusunda 10 yıl önce meydana gelen deprem ve tsunamide hasar gören Fukuşima Dai-içi nükleer santralindeki atık suyun denize boşaltılacağını nisan ayında açıklamıştı.
Deprem - 04.09.2021
Kalkınma ajanslarının transfer ödeneklerinin dağılımında değişikliğe gidildi
Bu kısım, devam eden ve yıl içerisinde uygulanmaya başlanacak mali destek programları yükümlülükleri, fizibilite raporu hazırlanmış ve uygulanmaya hazır güdümlü projelerin finansmanı için mevcut bütçe ödenekleri yetersiz kalan ajanslar arasında, program ve projelerin bölgelerin ekonomik ve sosyal kalkınmasına etki düzeyleri, ajansların sonuç odaklı programlarıyla ilgili ve yenilikçi özellikleriyle program ve projelerin ödeme takvimleri, yüzde 15'lik kısmı ajansların 2020 yılındaki performansları, yüzde 15'lik kısmı deprem, sel ve yangın gibi doğal afetler ve salgın hastalığın olumsuz etkilerini gidermeye yönelik geliştirilecek projeler veya mevcut bütçe ödenekleri ile zorunlu ve asgari genel yönetim giderlerini karşılayamayan ajanslar için gerekli acil nitelikteki kaynak ihtiyacı dikkate alınarak yıl içerisinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca ajanslara aktarılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deprem Haberleri | Deprem Haber - Haberler - Sayfa 6 - Deprem haberleri, son dakika deprem haber ve gelişmeleri burada. Meksika felaketi yaşıyor! Önce sel ardından deprem yaşandı, bir de tsunami uyarısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 06:27:04. #1.15#

title