Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - 14.09.2021
Ankara-Nallıhan güzergahında bölünmüş yol çalışmalarının tamamlanması için yarın temel atılacak
Projeyle, birinci derece deprem bölgesinde yer alan Ankara-Bolu-Düzce-İstanbul güzergahına, olası bir doğal afet durumunda, önemli bir alternatif ulaşım imkanı da sunulmuş olacak.
Deprem - 14.09.2021
AK Parti Milletvekili Nabi Avcı'dan Eskişehir'deki eğitim yatırımlarına ilişkin açıklama
ETİ Şirketler Grubu ile imzalanan protokol kapsamında Odunpazarı ilçesinde bulunan ve yapılan tetkik sonucunda yıkılmasına karar verilen Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arsası üzerine 24 derslik, 4 atölye ve 1 spor salonu yapımının planlandığına değinen Avcı açıklamasındaşu ifadelere yer verdi: "Milli Eğitim Bakanlığı tarafından projeye uygulama onayı alındı. Hayırsever ETİ Şirketler Grubu tarafından aynı protokol içinde yapılacak Odunpazarı ilçesinde Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 24 derslik, 1 atölye binaları yapımı için de hayırsever tarafından özel proje yapımı çalışmalarına başlanıldı. Ayrıca ilimiz hayırseverlerinden Cafer Güven ile imzalanan protokol kapsamında Odunpazarı İlçesinde 12 derslikli Cafer Güven Bilim ve Sanat Merkezi'nin yapımı için gerekli proje çalışmalarına da başlanıldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Eskişehir'deki okullarda yaptırılan deprem tetkiki sonucunda güçlendirilmesine karar verilen 4 okulun binalarının güçlendirmesi için 9 milyon 814 bin 212 liralık ödenek geldi.
Deprem - 14.09.2021
Japonya'da 6,2 büyüklüğünde deprem
??????? Japonya'nın Tokaido bölgesinin güney kıyılarında 6,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 13.09.2021
Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı, Fukuşima'da radyoaktif atık suyun tahliye planı için uzman ekip gönderecek
Japonya Başbakanı Suga Yoşihide, bölgede 10 yıl önce meydana gelen deprem ve tsunamide hasar gören santralde biriken atık suyun Pasifik Okyanusu'na salınacağını nisan ayında açıklamıştı.
Deprem - 12.09.2021
2011 depremini yaşayan Japonların yüzde 63'üne göre Tokyo 2020 bölgenin imarına katkı vermedi
Japonya'da 2011 depreminin etkisindeki bölgede halkın yüzde 63'ü, Tokyo 2020 Oyunları'nın bölge genelinin yeniden yapılandırılmasını hızlandırdığını düşünmüyor.
Deprem - 12.09.2021
Elazığ'da kira fiyatları el yakıyor
Elazığ'da geçtiğimiz yıl meydana gelen deprem sonrası fırsatçıların fahiş oranda arttırdığı kiralık ev fiyatları, kentte 1 yıl içinde binlerce konutun yapılmasına rağmen hala düşmedi.
Deprem - 11.09.2021
36 kişiye mezar olan Rıza Bey Apartmanı sanıklarından "kağıt üzerinde imza" savunması
İzmir'de yıkıma neden olan 6.6'lık depremde 36 kişinin öldüğü, 17 kişinin de yaralandığı Rıza Bey Apartmanı'nın sorumlularının "bilinçli taksirle birden fazla insanın ölümüne ve yaralanmasına neden olma" suçuyla yargılandığı davada savunma yapan tutuklu sanıklar binanın betonarme statik...
Deprem - 10.09.2021
Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Vali Ümit'in Başkanlığında Yapıldı
"ACİL ÇAĞRILARIN DOĞRU ŞEKİLDE KARŞILANMASI HAYATİ ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR. " Son zamanlarda yaşanan yangın, sel, toprak kaymaları ve deprem gibi afetlerde acil çağrı karşılama ve yönlendirme hizmetlerinin öneminin bir kat daha arttığına değinen Vali Ahmet Ümit, "112 Acil Çağrı Merkezlerinin kurumsal çalışma kültürünün ve kimliğinin, aynı zamanda hizmet standartlarının geliştirilebilmesi ve ilgili birimler arasındaki işbirliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için alınması gereken tedbirler ve yürütülmesi gereken faaliyetler hakkında görüş ve önerileri paylaşmak üzere bir arada bulunuyoruz.
Deprem - 10.09.2021
Rıza Bey Apartmanı'nın inşaat alanına hiç gitmemişler (2)
1 TUTUKLU SANIK TAHLİYE EDİLDİİzmir depreminde 36 kişinin hayatını kaybettiği Rıza Bey Apartmanı sorumlularının yargılandığı davanın ikinci duruşmasında ara karar açıklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deprem Haberleri | Deprem Haber - Haberler - Sayfa 2 - Deprem haberleri, son dakika deprem haber ve gelişmeleri burada. Çin'in Siçuan eyaletinde 6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 23:28:34. #1.16#

title